Firma miesiąca


01.05.2018

RODO


KLAUZULA INFORMACYJNA RODO

Klauzula informacyjna dotycząca Ochrony Danych Osobowych

 

Na podstawie art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz. UE L 2016, Nr 119) – w dalszej części: RODO – informujemy, że:

 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Izba Gospodarcza Północnej Wielkopolski, ul. Dąbrowskiego 8, 64-920 Piła, NIP 764 02 03 537
 2. Administrator  nie ustanowił Inspektora Ochrony Danych. W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych i w celu realizacji Państwa praw:
  1. wskazujemy dane kontaktowe do osoby reprezentującej administratora, pełniącej funkcję Administratora Bezpieczeństwa Informacji - Izba, z którą mogą się Państwo skontaktować w sprawach ochrony swoich danych osobowych:  adres e- mail: biuro@izba.pila.pl lub pisemnie na adres siedziby wskazany w punkcie 1.
 3. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu:
  1. niezbędnym do wykonania szkolenia, której jesteście Państwo stroną;
  2. Podane przez Panią/Pana dane osobowe mogą zostać udostępnione pracownikom administratora.
  3. umożliwienia i utrzymywania kontaktu z Klientami i Kontrahentami, z którymi Izba zamierza zawrzeć lub zawarła umowę;
  4. umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną;
  5. w ramach przepisów prawa wymagających od Izby do przetwarzania Państwa danych dla celów podatkowych i rachunkowych;
  6. w celach uzasadnionych interesem obopólnym Izby i Klienta/Kontrahenta, w postaci zapewnienia obsługi płatności i zapewnienia bezpieczeństwa usług, które świadczymy drogą elektroniczną;
  7. w uzasadnionych postępowaniach windykacji należności, prowadzenia postępowań sądowych, arbitrażowych i mediacyjnych;
  8. przechowywanie danych dla celów archiwalnych, oraz zapewnienie rozliczalności (wykazania spełnienia przez Izbę obowiązków wynikających z odrębnych przepisów prawa);
  9. realizacji procesów rekrutacyjnych;
  10. ewentualnego dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jako realizacja naszego prawnie uzasadnionego interesu.
 4. Przysługuje Państwu prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych osobowych, na podstawie którego przestaniemy przetwarzać Państwa dane w celach określonych w punkcie 3, z wyłączeniem sytuacji gdy wykażemy, że w stosunku do Państwa danych przysługują nam prawnie uzasadnione podstawy, nadrzędne wobec Państwa interesów, praw i wolności, w szczególności w ramach naszego prawnie uzasadnionego interesu oraz gdy dane będą niezbędne do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.
 5. Okres przechowywania danych.
  1. w przypadku Państwa danych przetwarzanych w celu niezbędnym do wykonania szkolenia, której jesteście Państwo stroną, informujemy, że będą one przetwarzane  przez okres,  wymagany przez podmioty kontrolujące przedsiębiorców;
  2. dane przetwarzane na potrzeby  przedstawiania ofert handlowych, marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług przetwarzamy bezterminowo do momentu, zgłoszenia przez Państwa sprzeciwu względem ich przetwarzania w tym celu.
 6. Państwa dane osobowe mogą być udostępniane naszym Partnerom (podmiotom przetwarzającym).
 7. Administrator nie planuje przekazywania Państwa danych osobowych do Państw Trzecich.
 8. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes Izby. Co do zasady, w naszej bazie przechowujemy imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu kontaktowego, adres korespondencyjny, adres do wysyłki towaru lub adres podany przez Klienta w celu realizacji zleconych usług.
 9. Podane przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować niemożnością odbycia szkolenia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Izbę Gospodarczą Północnej Wielkopolski w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany w formularzu kontaktowym.

Zgodnie z przepisami wskazanego Rozporządzenia, poza dotychczasowym prawem do wglądu do swoich danych, ich poprawiania i usuwania przysługują Państwu dodatkowe prawa wynikające z przepisów Rozporządzenia, takie jak: żądanie usunięcia danych, przeniesienia danych, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie czy też sprzeciw lub zapomnienia przeciwko przetwarzaniu danych.

W przypadku sprzeciwu przetwarzania danych i tym samym zaprzestania ich przetwarzania prosimy o przesłanie takiej informacji w formie wiadomości zwrotnej na adres: biuro@izba.pila.pl . Podkreślamy, że Państwa dane są u nas bezpiecznie.

Jednocześnie informujemy, że przy braku Państwa sprzeciwu będziemy przechowywać Państwa dane osobowe i korzystać z nich w celu utrzymania relacji biznesowej i wysyłania wszelakich ofert na zasadach nawiązujących do dotychczasowej współpracy.

Kalendarz wydarzeń

Październik 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
 

Meeting szkoleniowy pt. "Neurosprzedaż - czyli co ?"

"Neurosprzedaż - czyli co ?"

więcej

Wrześniowe szkolenia w IGPW

Wrześniowe szkolenia w Izbie Gospodarczej już niebawem !

więcej

bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców IGPW-ZUS

bezpłatne szkolenie IGPW-ZUS

więcej

Program rabatowy dla członków Izby
Sprawdź korzyści !!!

Program rabatowy to:

 • jedna z najtańszych form promocji marki Partnera
 • budowa lojalności wśród klientów
 • doskonałe narzędzie dotarcia do nowego klienta

więcej

Dlaczego warto przystąpić do izby gospodarczej?

Aby mieć zapewniony dostęp do INFORMACJI
Aby korzystać z bezpłatnego DORADZTWA
Aby ułatwić sobie DZIAŁANIA PROMOCYJNE
Aby mógł nam ktoś POMÓC
gdy tego potrzebujemy

więcej