Zbigniew Ryczek mianowany Wiceprezesem Izby Gospodarczej PółnocnejWielkopolski❗️

Współtwórca dynamicznie rozwijającej się GRUPY ASTA działającej m.in. w branży telekomunikacyjnej, telewizyjnej, budowlanej, logistycznej, nieruchomości i odnawialnych źródeł energii, w skład której wchodzą spółki takie jak: ASTA-NET S.A.▪TV ASTA Sp. z o.o. ▪ASTA-BUD Sp. z o.o. ▪ASTA GROUP Sp. z o.o.▪ASTA LOGISTICS Sp. z o.o. ▪ABITA Developer ▪ASTA-ENERGY Sp. z o.o.▪ASTA SYSTEMS Sp. z o.o.

Zbigniew Ryczek od 2010 roku pełnił naprzemiennie funkcje Członka Rady oraz Wiceprezesa Izby Gospodarczej Północnej Wielkopolski, czynnie współpracując z innymi organizacjami, integrując środowiska gospodarcze, wspierając rozwój sektora MŚP oraz współpracując z jednostkami oświatowymi.

Od początku swojej aktywności zawodowej angażuje się charytatywnie i społecznie w działalność regionalnych instytucji, stowarzyszeń i placówek. Wspiera projekty dotyczące podniesienia poziomu informatyzacji, realizacji staży oraz praktyk zawodowych oraz propagowania bezpiecznych zachowań w sieci dla uczniów i studentów.

Wielokrotnie odznaczany i nagradzany m.in. Srebrnym Krzyżem Zasługi przez Bronisława Komorowskiego, Prezydenta RP, za działalność na rzecz kultury, społecznej odpowiedzialności biznesu, współpracę z organizacjami sportowymi oraz działalność pro bono.

G R A T U L U J E M Y !