Izba Gospodarcza Północnej Wielkopolski uprzejmie informuje, że rozpoczęła przygotowania do organizacji XV Turnieju Bowlingowego dla przedsiębiorstw z regionu Północnej Wielkopolski, który odbędzie się w dniu 18 marca 2017 r. w klubie „Bowling Rodło” w godz. 09.00 – 17.00.

Turniej Bowlingowy to spotkanie o charakterze integracyjnym, które zdobyło wielu zwolenników wśród przedsiębiorców z naszego regionu i na stałe zostało wpisane w kalendarz spotkań organizowanych przez Izbę Gospodarczą Północnej Wielkopolski.

W zawodach uczestniczy ok. 20 drużyn w składzie trzyosobowym, które reprezentują swoje firmy, rywalizując między sobą o najwyższe pozycje na podium.

Nagrodą główną tegorocznej imprezy jest Puchar Prezydenta Miasta Piły oraz nagrody rzeczowe.

Zapraszamy przedsiębiorców do udziału w Turnieju oraz wytypowania w swoich firmach, drużyn w składzie trzyosobowym, które godnie będą reprezentowały swoje przedsiębiorstwa i staną do rywalizacji o Puchar Prezydenta Miasta Piły.

Prosimy o wypełnienie karty zgłoszenia i przesłanie jej na adres biura Izby drogą elektroniczną, pocztową lub osobiście do dnia 03 marca 2017 r.