Przed nami VI edycja Pilskich Subregionalnych Targów Pracy i Kariery. Tradycyjnie już zapraszamy na:

 

TARGI EDUKACYJNE  „Wpadnij w Sieć Informatyki” – piątek, 7 października 2016r., godz. 10:00-14:00

TARGI PRACY I KARIERY „Wkrocz do gry o karierę na IT” – sobota 8 października 2016r., godz. 10:00-13:00

Nadchodząca edycja targów skierowana jest do osób zainteresowanych podjęciem pracy, rozwojem swojej kariery zawodowej, a także dla absolwentów, którzy dopiero wstępują na rynek pracy. Jednym z elementów programu Targów będzie tematyka IT omawiająca kluczową wiedzę i umiejętności wynikające z zapotrzebowania na rynku pracy.

Wśród wystawców pojawią się pracodawcy z Piły i regionu. Podczas targów pracodawcy będą mogli zaprezentować profil swojej firmy oraz przeprowadzić bezpośrednie rozmowy z potencjalnymi pracownikami.

Z okazji 6. edycji Pilskich Subregionalnych Targów Pracy i Kariery do Piły zawitają przedstawiciele studiów Informatycznych z Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu w celu przeprowadzenia warsztatów o kierunkach informatycznych oraz pokazów robotów dla wszystkich chcących zobaczyć nowinki techniczne.

GOŚCIEM SPECJALNYM Targów będzie Koło Naukowe Politechniki Warszawskiej – Twórcy Gier „POLYGON”, którzy przedstawią tematykę związaną z tworzeniem gier i zaprezentują własne projekty oraz gry.