Za nami wyjątkowe szkolenie:
𝑨𝒓𝒃𝒊𝒕𝒓𝒂𝒛̇ 𝒊 𝑴𝒆𝒅𝒊𝒂𝒄𝒋𝒂 𝒘 𝑷𝒓𝒂𝒌𝒕𝒚𝒄𝒆 – 𝒔𝒌𝒖𝒕𝒆𝒄𝒛𝒏𝒆 𝒇𝒐𝒓𝒎𝒚 𝒓𝒐𝒛𝒔𝒕𝒓𝒛𝒚𝒈𝒂𝒏𝒊𝒂 𝒔𝒑𝒐𝒓𝒐́𝒘 𝒘 𝒃𝒊𝒛𝒏𝒆𝒔𝒊𝒆 𝒊 𝒋𝒆𝒅𝒏𝒐𝒔𝒕𝒌𝒂𝒄𝒉 𝒔𝒂𝒎𝒐𝒓𝒛𝒂̨𝒅𝒖 𝒕𝒆𝒓𝒚𝒕𝒐𝒓𝒊𝒂𝒍𝒏𝒆𝒈𝒐.
👍 W gościnnych murach ANS w Pile Pan Prorektor ds. Jakości Kształcenia i Studentów dr Paweł Dahlke prof. ANS w Pile wraz z Panią dr Katarzyna Orfin-Tomaszewska Katedra Ekonomii Akademii Nauk Stosowanych w Pile przywitali wszystkich uczestników naszego szkolenia oraz omówili działania Uczelni we współpracy z przedsiębiorcami – dziękujemy.
𝐃𝐙𝐈𝐄̨𝐊𝐔𝐉𝐄𝐌𝐘 wszystkim naszym ekspertom za merytoryczne wystąpienia, za jasny przekaz komunikacyjny, za odpowiedzi na wszystkie pytania oraz konsultacje networkingowe.
🤝 Pani adwokat 𝐏𝐚𝐮𝐥𝐢𝐧𝐚 𝐓𝐨𝐛𝐨ł𝐚 Prezes Wielkopolskiego Sądu Arbitrażowego oddział w Pile przy IGPW,
🤝 Pan Mediator 𝐉𝐚𝐜𝐞𝐤 𝐊𝐢𝐞𝐫𝐮𝐣 Prezes Centrum Mediacji oddział w Pile przy IGPW;
🤝 Pani Arbiter 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐁ł𝐚𝐬𝐳𝐲𝐤-𝐌𝐢𝐞̨𝐳̇𝐚𝐥𝐬𝐤𝐚 Radca Prawny Wielkopolskiego Sądu Arbitrażowego oddział w Pile,
🤝 Pani 𝐝𝐫 𝐉𝐨𝐚𝐧𝐧𝐚 𝐊𝐫𝐲𝐳𝐚 rzecznik akademicki, wykładowca i Pan 𝐦𝐠𝐫 𝐉𝐚𝐜𝐞𝐤 𝐊𝐚𝐬𝐳𝐲𝐧́𝐬𝐤𝐢 sędzia w stanie spoczynku, mediator i wykładowca.
Wspólnie przeszliśmy przez różne aspekty rozwiązywania sporów i konfliktów w biznesie oraz jednostkach samorządu terytorialnego. Dzięki naszym ekspertom mieliśmy okazję dowiedzieć się, jak skutecznie stosować arbitraż i mediację, jakie są praktyczne aspekty tego procesu, a także jak zarządzać konfliktami i osiągać porozumienia.
😉Stwierdziliśmy zgodnie, że 𝐤𝐨𝐧𝐟𝐥𝐢𝐤𝐭𝐲 mamy w naszej ludzkiej naturze. Zapisane są w naszym 𝐤𝐨𝐝𝐳𝐢𝐞 𝐠𝐞𝐧𝐞𝐭𝐲𝐜𝐳𝐧𝐲𝐦 😉
🤔Wszyscy musimy pracować nad umiejętnością 𝐫𝐨𝐳𝐝𝐳𝐢𝐞𝐥𝐞𝐧𝐢𝐞 𝐜𝐳ł𝐨𝐰𝐢𝐞𝐤𝐚 𝐨𝐝 𝐩𝐫𝐨𝐛𝐥𝐞𝐦𝐮, to pozwoli wyeliminować zbędne emocje, które bardzo często przeszkadzają w rozwiązywaniu konfliktów.
Drodzy uczestnicy szkolenia, mamy nadzieję, że zdobyta wiedza i umiejętności będą przydatne w Waszej codziennej pracy i pomogą w rozwiązywaniu różnego rodzaju wyzwań.
Cieszymy się, że studenci kierunku Ekonomia mogli wziąć udział w praktycznym warsztacie o wartości arbitrażu, mediacji i negocjacjach w biznesie i jst.
Jeśli posiadacie jeszcze jakieś pytania lub potrzebujecie dalszych informacji na temat omawianych zagadnień, jesteśmy do Waszej dyspozycji. Dziękujemy już teraz za Wasze telefony, które od rana się rozdzwoniły 🙂
Dziękujemy jeszcze raz za udział i życzymy wszystkim sukcesów w Waszych działaniach biznesowych, akademickich, w jednostkach samorządu terytorialnego i studenckich.
𝐃𝐎 𝐙𝐎𝐁𝐀𝐂𝐙𝐄𝐍𝐈𝐀 👋