Drodzy Członkowie naszej Izby,
🕗 wracamy po sezonie letnim do rytmu naszych 𝐛𝐢𝐳𝐧𝐞𝐬𝐨𝐰𝐲𝐜𝐡 𝐬́𝐧𝐢𝐚𝐝𝐚𝐧́, na które serdecznie zapraszamy w 𝐭𝐫𝐳𝐞𝐜𝐢 𝐩𝐢𝐚̨𝐭𝐞𝐤 𝐦𝐢𝐞𝐬𝐢𝐚̨𝐜𝐚 do Hotel Gromada w Pile o godz. 8:30.
🤝 Dziękujemy za Waszą aktywność podczas poprzednich spotkań i liczymy na równie wysoką frekwencję na najbliższym.
🗓 Nasze siódme spotkanie odbędzie się 𝟐𝟎 𝐩𝐚𝐳́𝐝𝐳𝐢𝐞𝐫𝐧𝐢𝐤𝐚 𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐫. – śniadanie w formie szwedzkiego stołu. Do naszej dyspozycji została oddana osobna sala, gwarantująca możliwość swobodnej atmosfery.
✅ Celem naszego cyklu spotkań jest utrzymywanie pozytywnych, silnych relacji z partnerami biznesowymi, poszerzenie kontaktów, zwiększenie zakresu swoich usług i poszerzenie bazy podwykonawców oraz kontrahentów.
✅ Wymiana kontaktów i współpraca z innymi firmami to doskonały sposób na osiągnięcie efektu synergii – wspólnie możemy zdziałać znacznie więcej niż w pojedynkę.
✅ Spotkajmy się w luźniej, przyjaznej atmosferze, bowiem właśnie tego typu wydarzenia są doskonałą okazją do dzielenia się kontaktami i prezentowania swoich usług innym przedsiębiorcom. To połączenie swobodnych rozmów przy wspólnym posiłku z możliwością rozpoczęcia intratnych relacji biznesowych.
✅ Na naszych śniadaniach zawsze będzie obecny Członek/Członkowie Rady naszej Izby, z którym będzie można omówić indywidualnie sprawy biznesowe, oczywiście jeśli zaistnieje taka potrzeba.
𝐙 𝐀 𝐏 𝐑 𝐀 𝐒 𝐙 𝐀 𝐌 𝐘 ❗️❗️❗️