Drodzy przedsiębiorcy,

 

Mamy dla Was bardzo dobrą wiadomość, otrzymaliśmy zgodę na szczepienia pracodawców, pracowników i ich rodzin szczepionką firmy Pfizer/BioNTech.

Szczepienie pierwszą dawką odbędzie się 7 czerwca o wyznaczonej przez nas godzinie w Nadnoteckim Instytucie UAM w Pile przy ul. Kołobrzeskiej 15 w pełnym rygorze sanitarnym.

W związku z powyższym uprzejmie informuję, że mamy wolnych jeszcze kilkadziesiąt dawek szczepionki.

Aby wrócić do równowagi gospodarczej i zdrowotnej potrzebujemy zaszczepić jak największą ilość osób.  Szczepienie jest obecnie jedyną dostępną możliwością obrony człowieka przed wirusem SARS-CoV-2. Nie ma leku, który byłby akceptowalnie skuteczny i jednocześnie bezpieczny w walce z zachorowaniem. Poddanie się szczepieniu przeciwko chorobie COVID-19 przyczynia się do szybszego powrotu do normalności, jaką znamy z czasów, zanim na świecie pojawił się koronawirus. Oznacza to powrót do aktywności społecznych, zawodowych oraz rekreacyjnych, które aktualnie są ograniczane. Dodatkowo szczepienie zapewnia wewnętrzny spokój, wynikający z poczucia bezpieczeństwa własnego oraz swojej rodziny przed chorobą COVID-19.  

 

Dlatego zachęcamy do zapisywania się na szczepienia.

 

Wystarczy w odpowiedzi na adres zwrotny podać imię i nazwisko uczestnika szczepienia  oraz wyznaczyć osobę w firmie odpowiedzialną za współpracę z nami a my podamy Jej godzinę Waszego szczepienia.

 

DbajMY o siebie nawzajem, TrzymajMY się razem, BądźMY odpowiedzialni.

 

Ps. W Izbie troszczymy się o siebie wzajemnie i o naszych uczestników szczepień także, dlatego promujemy akcję ZERO WASTE – przyjdź Z WŁASNYM KUBKIEM NA SZCZEPIENIE a my poczęstujemy Cię zimną wodą dla ochłody, kawą lub herbatą