Trwająca w Europie pandemia koronawirusa wpływa na firmy oraz przedsiębiorstwa na całym świecie. Przedłużająca się przerwa w działalności gospodarczej prowadzi w wielu przypadkach do dylematów oraz podejmowania decyzji pozwalających zabezpieczyć bezpieczeństwo firm i dających szansę na przetrwanie i kontynuację. Wiele z nich może zniknąć z mapy gospodarczej miasta, a wraz z nimi ich usługi, z których dotąd korzystaliśmy.

 

Wsparcie i solidarność lokalnego biznesu, leży w naszym wspólnym interesie. Możemy pomóc naszym przedsiębiorcom, którzy dla dobra swoich pracownikowi i klientów musieli zaprzestać pracę, pozostając na ten czas z narastającymi zobowiązaniami.

 

Możemy pomóc wykupując „Pilski Voucher na Później”.

 

Voucher, który pozwoli przedsiębiorcy przetrwać trudny moment, kiedy nie pracuje, lub pracuje w ograniczonych warunkach. Zakupiony bon da nam prawo do skorzystania z usług w terminie bezpiecznym – ustalonym z usługodawcą. Zapraszamy pilskie firmy do składania ofert. Pilanie i sąsiedzi miasta – zapraszamy do skorzystania oferty, która pozwoli w niedalekiej przyszłości korzystać z potrzebnych bądź po prostu lubianych usług.

 

KROK PO KROKU (dla firm):

 

1. Przygotuj informacje o swoich voucherach:

 

– nazwa firmy,

 

– adres,

 

– wartość,

 

– ilość voucherów,

 

– rodzaj usługi (wpisz konkretnie np. „manicure hybrydowy” lub ogólnie  np. „usługi kosmetyczne”),

 

– dane kontaktowe dla klientów.

 

2. Przyślij te informacje w mailu na adres: biuro@inwestpark.pila.pl . Dane powinny być możliwe do skopiowania i edytowania przez administratora strony www Inwest-Parku. Możesz także przesłać logo firmy i/lub zdjęcia usługi.

 

3. Twoja oferta voucherów zostanie zamieszczona na stronie internetowej inwestpark.pila.pl w zakładce „PILSKI VOUCHER NA PÓŹNIEJ”.

 

4. Kiedy klient zainteresowany kupnem vouchera skontaktuje się z Tobą, poproś o dokonanie przelewu, podaj dane do przelewu. Zapytaj także dla kogo jest voucher, poproś o imię i nazwisko osoby, która będzie z niego korzystała.

 

5. Po otrzymaniu zapłaty pobierz voucher do wypełnienia (w załączniku). Wypełnij go elektronicznie. Zapisz zmiany dokonane w pliku vouchera w formacie pdf lub jpg.

 

6. Wyślij klientowi gotowy voucher mailowo.

 

7. Zrób rejestr sprzedanych voucherów aby później mieć kontrolę nad ich realizacją.

 

8. Masz pytania? Skontaktuj się z nami: Paulina Bryszkiewicz, tel. 690-940-630, e-mail: biuro@inwestpark.pila.pl.