W ostatnią sobotę odbył się II Noworoczny Bal Przedsiębiorców organizowany przez Izbę Gospodarczą Północnej Wielkopolski połączony z akcentem charytatywnym na rzecz Hospicjum w Pile.

 

Bal był podsumowanie obchodów jubileuszu 30-lecia IGPW.

W gościnnych murach Hotelu Gromada w Pile bawili się przedsiębiorcy zrzeszeni w IGPW i ich przyjaciele.Podczas zabawy odbyły się liczne licytacje oraz sprzedaż cegiełek, którym towarzyszyły ogromne emocje ‼️

Dzięki hojności przedsiębiorców w wyniku licytacji i sprzedaży cegiełek zebrano rekordową kwotę ponad 70 tysięcy złotych na rzecz Hospicjum w Pile.

Łącznie w ciągu dwóch edycji Balu, przedsiębiorcy zebrali kwotę 120 tys. zł, która w całości została przeznaczona na rzecz pilskiego Hospicjum.

Wspaniałej zabawie towarzyszyły tańce orientalne zespołu Bushra Oriental Dance Group i recitalowy koncert Sławomira Graczyka zastępcy dyrektora Hospicjum w Pile. Zabawę taneczną poprowadził niezawodny Krzysztof Belak Belgram, a pamiątkowe fotografie wykonał dla nas Marcin Kelich. Warto podkreślić, że Krzysztof Belak przekazał na licytacje unikatową płytę, a Marcin Kelich całe swoje wynagrodzenie przeznaczył na rzecz Hospicjum.

Dziękujemy naszym drogim przedsiębiorcom za hojne licytacje i wspaniałe upominki rzeczowe przekazane w formie fantów na zakup cegiełek.

Dziękujemy naszym cudownym prowadzącym Annie Babij oraz Krzysztofowi Rauhutowi – Członkom Rady naszej IGPW, którzy podgrzewali atmosferę licytacji od samego początku do końca.

Już teraz zapraszamy na III Bal Przedsiębiorców, który odbędzie się 20 stycznia 2024 r.