Dzielimy się z Wami informacją o bardzo ciekawym spotkaniu w ramach projektu Izba na Szpilkach, który jest dedykowany dla kobiet biznesu zrzeszonych w Izbie Gospodarczej Północnej Wielkopolski.

Naszym gościem specjalnym była Dolores Greń Właścicielka firmy Mature Marketing, trenerka biznesu, która dzieliła się swoimi praktykami i wiedzą w zakresie rozwoju przedsiębiorstw.

Dolores Greń to ekspertka o bogatym doświadczeniu oraz wysokich kwalifikacjachi kompetencjach w zakresie marketingu oraz zarządzania strategicznego.Jest rozpoznawalna dzięki pełnemu profesjonalizmowi w działaniu i elastycznemu podejściu do każdej sytuacji w przedsiębiorstwie.

W trakcie naszego spotkania Dolores omówiła wiele ważnych kwestii, z którymi borykająsię kobiety prowadzące swoje biznesy. Skupiła się na tematach, takich jak:

👍budowanie strategii rozwoju,

👍marketing,

👍zarządzanie zespołem,

👍budowanie przewagi konkurencyjnego biznesu.

Nasza trenerka mówiła jak zbudować wokół określonej strategii adekwatne procesyi wreszcie zbudować skuteczny oraz zaangażowany zespół do ich realizacji❗️❗️❗️

Wiemy, że MY kobiety, działamy zgodnie z kobiecą strategią zasady marketingowej :

💪💪💪 3 X W jak Woman:

✔️wyjątkowa,

✔️ważna,

✔️wszechstronna.

Dolores dzieliła się swoją wiedzą i doświadczeniem, a także prowadziła dyskusjei odpowiedziała na wiele pytań, które pojawiły się w trakcie spotkania do długich godzin wieczornym.

Była to doskonała okazja do zdobycia cennych informacji i nawiązania kontaktów biznesowych.

Dolores, dziękujemy Ci za Twoje cenne uwagi i wskazówki, które wdrożymy w naszej pracy zawodowej. Dziękujemy Ci za kreatywne spotkanie, podczas którego zostały doszlifowane strategie biznesowe naszych Członkiń.

Dziękujemy wszystkim uczestniczkom za wzięcie udziału w naszym wydarzeniu.

Zachęcamy do śledzenia naszych izbowych działań i do uczestnictwa w kolejnych spotkaniach dla kobiet biznesu, które organizujemy w ramach projektu Izba na Szpilkach.

🌼️Dziękujemy Pani Grażynie Sobieraj Prezesce firmy GRAPIL – producent odzieży służbowej za gościnę oraz przepyszny poczęstunek 😋