Drogie Członkinie,

z ogromną przyjemnością zapraszamy Was na wyjątkowe spotkanie z cyklu „Izba na Szpilkach – Tworząc dla Królowych i Gwiazd”, organizowane specjalnie dla Członkiń Izby Gospodarczej Północnej Wielkopolski.

Przed nami wieczór pełen inspiracji, elegancji i niezwykłych historii ze świata wielkiej mody.

Spotkanie odbędzie się 27 kwietnia 2026 roku, w poniedziałek, o godzinie 18:00 w firmie GRAPIL, w salce konferencyjnej na piętrze u Pani Grażyny Sobieraj.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Monika Perlińska (Ciesielkiewicz) – wybitna modystka, której kapelusze noszą członkinie brytyjskiej rodziny królewskiej oraz największe światowe gwiazdy.

Jej niezwykła droga zawodowa rozpoczęła się niemal 30 lat temu w Kaliszu, gdzie zdobyła dyplom czeladnika w zawodzie modystki. Prawdziwy rozkwit kariery nastąpił jednak w Londynie, gdzie pracowała u boku legendarnego Philipa Treacy’ego, tworząc kapelusze dla świata couture, królewskich uroczystości oraz ikon stylu.

Dziś, w swojej pracowni MARIA MONICA LONDON, projektuje unikatowe nakrycia głowy na indywidualne zamówienia oraz współpracuje z czołowymi londyńskimi modystkami. Jej projekty noszą między innymi Kate Middleton, Meghan Markle, Lady Gaga, Demi Moore, Tina Turner i Kate Moss.

Podczas spotkania Monika opowie o kulisach pracy dla światowych gwiazd i rodziny królewskiej, o pasji, która łączy rzemiosło z najwyższą modą, o drodze od lokalnej pracowni do londyńskiego świata haute couture, a także o misji przekazywania wiedzy i ochrony tego pięknego, ginącego zawodu.

To niepowtarzalna okazja, by zajrzeć do fascynującego świata modniarstwa – świata, w którym tradycja spotyka się z luksusem, a każdy detal ma znaczenie.

Rejestracja na wydarzenie trwa do 23 kwietnia 2026 roku. Link do formularza zgłoszeniowego został przesłany na Wasze skrzynki pocztowe.

Serdecznie zachęcamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu i wspólnego spędzenia inspirującego wieczoru w gronie niezwykłych kobiet.