Kobieca strona biznesu – moja szansa na rozwój

👠👠 Izba na Szpilkach, ależ to było wartościowe popołudnie i wieczór, bardzo intensywneoraz jednocześnie kobiece i radosne 🥰

🥳🤩 Początek naszego spotkania to podziękowania i szczególne gratulacje dla dwóch naszych koleżanek za efektywność i jakość pracy, która została doceniona w konkursie Syriusze 2022 – Paulina Thale prokurentka w przedsiębiorstwie Karpol Sp. z o.o. oraz Magdalena Kittel-Zamojda współwłaścicielka firmy KZ Nieruchomości za tytuł HIT 2022 w kategorii handeli usługi 👏👏

🔊🔊🔊

🤝 Współpraca Izby Gospodarczej Północnej Wielkopolski oraz Fundacji Gospodarczej Północnej Wielkopolski połączona z gościnnością firmy GRAPIL – producent odzieży służbowej Barek Grapilek zaowocowała spotkaniem 25 kobiet biznesu, których tematem przewodnim była skuteczna autoprezentacja oraz coś extra od naszej trenerki, czyli zastosowanie sztucznej inteligencji w firmie.

👩‍🏫 Trenerką naszego wydarzenia była Wioletta Żybort Właścicielka firmy szkoleniowo-doradczej EURO Consulting, która doświadczenie w skutecznej komunikacji zdobywała poprzez organizowanie szkoleń indywidualnych i firmowych.

✍️ Ponadto wraz z zespołem przygotowuje wnioski o dofinansowanie bezzwrotne i zwrotne,a także tworzy biznesplany celem pozyskania środków finansowych na rozwój przedsiębiorstw 💪

🧏‍♀️🧏‍♀️ Przedmiotem naszej inicjatywy była organizacja spotkania edukacyjno-informacyjnegoz grupą kobiet biznesu, podczas którego przeprowadzone były treningi kompetencji miękkich.

Poznałyśmy odpowiedzi na pytania jak ważne jest pierwsze wrażenie w prezentowaniu swojej osoby, a także czy w efektywnej komunikacji można stosować pytania kartezjańskie i wiele innych aspektów.

🧏‍♀️ Podczas jednej z autoprezentacji Monika Ruta Architekt Wnętrz zaprezentowała swój najnowszy produkt handmade, unikatową lampę, nad którą pracowała ponad 80 godzin i która jest wykonana z naturalnej francuskiej słomy.

🧏‍♀️ Pani Paulina Toboła Prezeska oddziału w Pile Wielkopolskiego Sądu ArbitrażowegoPani Anna Błaszczyk- Miężalska Arbiter, podczas swoich wystąpień cały czas przypominały o skutecznych i szybkich możliwościach jakie daje biznesowi rozstrzyganie sporów przed sądem arbitrażowym.

🧏‍♀️ Każda z Pań mówiła o bardzo ważnych aspektach swojego życia w biznesie m.in. aspekt środowiskowy, ochrony-bezpieczeństwa, branży beauty, wizażu, nieruchomości, rachunkowości, produkcji i wielu innych.

🧍‍♀️🧍‍♀️Wymiana własnych uwag i doświadczeń, wywołała burzę mózgów i na koniec wnioski, których postanowiłyśmy się wszystkie konsekwentnie trzymać 👍👍

👩‍🏫 I coś extra dla naszych wspaniałych Pań od Pani Trenerki❗️

📍 czym dokładnie jest sztuczna inteligencja❓

📍 sztuczna inteligencja w codziennym użyciu 💪

📍 sztuczna inteligencja – technologia najbliższej przyszłości❗️

📍 jak już wpływa na nasze życie❓

📍 sztuczna inteligencja szansą dla firm i zagrożeniem dla człowieka❓

Dziękujemy wszystkim uczestniczkom spotkania za Waszą obecność, aktywność i radość,jaką wnosicie do naszej IGPW. Dziękujemy, że w ramach projektu FGPW i inicjatywny lokalnej subregionu pilskiego, mogłyśmy podjąć tyle ważnych spraw w życiu kobiet biznesu.

Wkrótce kolejne kobiece spotkanie. Obserwujcie swoje kalendarze, mailingi i FB – docieramy do Was zawsze skutecznie 👈👍

D Z I Ę K U J E M Y 🤗🤗