Zapraszamy Was drodzy Członkowie na integracyjne spotkanie w ramach projektu Biznes Kontakt IGPW.

Wydarzenie jest częścią obchodów jubileuszu 30-lecia Izby Gospodarczej Północnej Wielkopolski.

Spotkanie odbędzie się we wtorek, 31 maja o godz. 16:00 w Nadnoteckim Instytucie UAM w Pile przy ul. Kołobrzeskiej 15.

Projekt jest bezpłatny dla wszystkich Członków naszej Izby i ma na celu budowanie relacji i wymianę kontaktów między przedsiębiorcami zrzeszonymi w naszej Izbie.  

Program:

  1. Gość specjalny wydarzenia Pani Marta Mazurek  Koordynatorka ds. dostępności w Urzędzie Marszałkowskim, Pełnomocniczka Prezydenta Miasta Poznania ds. przeciwdziałania wykluczeniom. Jest z wykształcenia anglistką, ma stopień doktora w dziedzinie literaturoznawstwa amerykańskiego. Jako badaczka i nauczycielka akademicka w Instytucie Językoznawstwa na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz członkini Rady Naukowej Interdyscyplinarnego Centrum Badań Płci Kulturowej i Tożsamości, UAM m.in. koordynowała projekt badawczy “Gender w podręcznikach”. Jest członkinią Kongresu Kobiet.

Temat przewodni:  Heheszki i inne rytuały, czyli dlaczego nie możemy się porozumieć i co na to poradzić – feedback w przedsiębiorstwie i równe traktowanie – 45 min.

 

  1. Biznes Kontakt IGPW–

Formuła Biznes Kontaktu dopuszcza obecność dwóch osób z firmy z czego jedna bierze udział w bezpośrednim Biznes Kontakcie tzn. w stolikach przedstawiamy się, wymieniamy wizytówkami i nawiązujemy nowe kontakty – zmiany stolików następują po określonym czasie.  Druga osoba może reprezentować firmę przy swoim mini stoisku (roll up, materiały promocyjne, oferty);

 

  1. Poczęstunek
  2. Odwiedzenie stanowisk prezentowanych przez firmy
  3. Rozmowy kuluarowe

 

Prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu do 26 maja, godz. 14:00.

Prosimy o informacje o ilości osób z Twojej firmy – prosimy o potwierdzenie swojego stoiska.