Z ogromną radością informujemy, że Grzegorz Marciniak Prezes naszej Izba Gospodarcza Północnej Wielkopolski otrzymał 𝐆𝐫𝐚𝐧𝐝 𝐏𝐫𝐢𝐱 podczas tegorocznej Gali Syriuszy nagrody przyznawanej przez Prezydenta Miasta Piły.
𝐆 𝐑 𝐀 𝐓 𝐔 𝐋 𝐔 𝐉 𝐄 𝐌 𝐘
🏆 To zaszczytne wyróżnienie oraz wyraz uznania dla Pana wszechstronnego zaangażowania oraz ogromnego wkładu w 𝐫𝐨𝐳𝐰𝐨́𝐣 𝐠𝐨𝐬𝐩𝐨𝐝𝐚𝐫𝐜𝐳𝐲 𝐧𝐚𝐬𝐳𝐞𝐠𝐨 𝐫𝐞𝐠𝐢𝐨𝐧𝐮 🏆
💪 Pana działalność jako 𝐏𝐫𝐞𝐳𝐞𝐬𝐚 𝐈𝐳𝐛𝐲 𝐆𝐨𝐬𝐩𝐨𝐝𝐚𝐫𝐜𝐳𝐞𝐣 𝐏𝐨́ł𝐧𝐨𝐜𝐧𝐞𝐣 𝐖𝐢𝐞𝐥𝐤𝐨𝐩𝐨𝐥𝐬𝐤𝐢 nie ogranicza się jedynie do pracy menedżerskiej. Pana 𝐜𝐨𝐝𝐳𝐢𝐞𝐧𝐧𝐞 𝐰𝐲𝐬𝐢ł𝐤𝐢 𝐢 𝐬𝐭𝐚𝐫𝐚𝐧𝐢𝐚 są widoczne na wielu płaszczyznach, od umacniania relacji między przedsiębiorcami po 𝐰𝐬𝐩𝐢𝐞𝐫𝐚𝐧𝐢𝐞 𝐢𝐧𝐢𝐜𝐣𝐚𝐭𝐲𝐰 𝐧𝐚 𝐫𝐳𝐞𝐜𝐳 𝐫𝐨𝐳𝐰𝐨𝐣𝐮 𝐜𝐚ł𝐞𝐠𝐨 𝐰𝐨𝐣𝐞𝐰𝐨́𝐝𝐳𝐭𝐰𝐚 𝐖𝐢𝐞𝐥𝐤𝐨𝐩𝐨𝐥𝐬𝐤𝐢𝐞𝐠𝐨 🌱💼
𝐎𝐝 𝟐𝟎𝟎𝟗 roku głosami Członków naszej Izby, został Pan powołany na 𝐏𝐫𝐞𝐳𝐞𝐬𝐚 𝐈𝐳𝐛𝐲 𝐆𝐨𝐬𝐩𝐨𝐝𝐚𝐫𝐜𝐳𝐞𝐣 𝐏𝐨́ł𝐧𝐨𝐜𝐧𝐞𝐣 𝐖𝐢𝐞𝐥𝐤𝐨𝐩𝐨𝐥𝐬𝐤𝐢. Obecnie trwa Pana 𝐜𝐳𝐰𝐚𝐫𝐭𝐚 𝐤𝐚𝐝𝐞𝐧𝐜𝐣𝐚.
Jest Pan także:
✅ 𝐂𝐳ł𝐨𝐧𝐤𝐢𝐞𝐦 𝐊𝐨𝐦𝐢𝐭𝐞𝐭𝐮 𝐌𝐨𝐧𝐢𝐭𝐨𝐫𝐮𝐣𝐚̨𝐜𝐞𝐠𝐨 𝐖𝐑𝐏𝐎, powołany przez Zarząd Województwa Wielkopolskiego;
✅ 𝐂𝐳ł𝐨𝐧𝐤𝐢𝐞𝐦 𝐑𝐚𝐝𝐲 𝐑𝐨𝐳𝐰𝐨𝐣𝐮 𝐎𝐛𝐬𝐳𝐚𝐫𝐮 𝐆𝐨𝐬𝐩𝐨𝐝𝐚𝐫𝐜𝐳𝐞𝐠𝐨;
✅ 𝐂𝐳ł𝐨𝐧𝐤𝐢𝐞𝐦 𝐖𝐢𝐞𝐥𝐤𝐨𝐩𝐨𝐥𝐬𝐤𝐢𝐞𝐣 𝐑𝐚𝐝𝐲 𝟑𝟎, 𝐂𝐳ł𝐨𝐧𝐤𝐢𝐞𝐦 𝐏𝐫𝐞𝐳𝐲𝐝𝐢𝐮𝐦 𝐨𝐫𝐚𝐳 𝐖𝐢𝐜𝐞𝐩𝐫𝐳𝐞𝐰𝐨𝐝𝐧𝐢𝐜𝐳𝐚̨𝐜𝐲𝐦 𝐑𝐚𝐝𝐲 działającej przy Marszałku Województwa Wielkopolskiego.
✅ 𝐂𝐳ł𝐨𝐧𝐤𝐢𝐞𝐦 𝐖𝐢𝐞𝐥𝐤𝐨𝐩𝐨𝐥𝐬𝐤𝐢𝐞𝐣 𝐆𝐫𝐮𝐩𝐲 𝐖𝐨𝐝𝐨𝐫𝐨𝐰𝐞𝐣 powołany przez Zarząd Województwa Wielkopolskiego,
✅ 𝐂𝐳ł𝐨𝐧𝐤𝐢𝐞𝐦 𝐊𝐫𝐚𝐣𝐨𝐰𝐞𝐣 𝐈𝐳𝐛𝐲 𝐆𝐨𝐬𝐩𝐨𝐝𝐚𝐫𝐜𝐳𝐞𝐣 w Warszawie
🤝 W naszej Izbie współtworzył Pan powołanie 𝐖𝐢𝐞𝐥𝐤𝐨𝐩𝐨𝐥𝐬𝐤𝐢𝐞𝐠𝐨 𝐒𝐚̨𝐝𝐮 𝐀𝐫𝐛𝐢𝐭𝐫𝐚𝐳̇𝐨𝐰𝐞𝐠𝐨 𝐢 𝐂𝐞𝐧𝐭𝐫𝐮𝐦 𝐌𝐞𝐝𝐢𝐚𝐜𝐣𝐢 oraz zainicjował powołanie 𝐖𝐢𝐞𝐥𝐤𝐨𝐩𝐨𝐥𝐬𝐤𝐢𝐞𝐠𝐨 𝐏𝐨𝐫𝐨𝐳𝐮𝐦𝐢𝐞𝐧𝐢𝐚 𝐈𝐳𝐛 𝐆𝐨𝐬𝐩𝐨𝐝𝐚𝐫𝐜𝐳𝐲𝐜𝐡.
🫶 𝐆 𝐑 𝐙 𝐄 𝐆 𝐎 𝐑 𝐙 𝐌 𝐀 𝐑 𝐂 𝐈 𝐍 𝐈 𝐀 𝐊, 𝐛𝐮𝐝𝐮𝐣𝐞 𝐦𝐨𝐬𝐭𝐲 𝐰𝐬𝐩𝐨́ł𝐩𝐫𝐚𝐜𝐲, 𝐢𝐧𝐬𝐩𝐢𝐫𝐮𝐣𝐚̨𝐜 𝐥𝐮𝐝𝐳𝐢 𝐝𝐨 𝐩𝐨𝐳𝐲𝐭𝐲𝐰𝐧𝐲𝐜𝐡 𝐳𝐦𝐢𝐚𝐧.
🥰 𝐉𝐞𝐠𝐨 𝐨𝐜𝐳𝐤𝐢𝐞𝐦 𝐰 𝐠ł𝐨𝐰𝐢𝐞 jest powołane do życia Stowarzyszenia Krok po kroku HSA wspólnie z Dr Paweł M. Owsianny – moim Kandydatem do Sejmiku Wielkopolskiego i Krzysztof Trawiński.
➡️ Stowarzyszenie Krok po Kroku HSA w Pile pomaga przywracać do życia osoby z niepełnosprawnościami, 𝗱𝘇𝗶𝗲̨𝗸𝗶 𝘇𝗮𝗮𝗻𝗴𝗮𝘇̇𝗼𝘄𝗮𝗻𝗶𝘂 𝗻𝗶𝗲𝘇𝘄𝘆𝗸ł𝗲𝗴𝗼 𝗭𝗲𝘀𝗽𝗼ł𝘂 𝗜𝗻𝘀𝘁𝗿𝘂𝗸𝘁𝗼𝗿𝗼́𝘄 𝗶 𝗪𝗼𝗹𝗼𝗻𝘁𝗮𝗿𝗶𝘂𝘀𝘇𝘆💓, 💓 Członkowie dzielą się sercem 💓 z osobami narażonymi na wykluczenie społeczne przez swoją niepełnosprawność. Wspólnie zmieniają na lepsze życie innych… i swoje.
𝐆𝐫𝐳𝐞𝐠𝐨𝐫𝐳 𝐌𝐚𝐫𝐜𝐢𝐧𝐢𝐚𝐤 𝐭𝐨 𝐩𝐫𝐳𝐞𝐝𝐬𝐢𝐞̨𝐛𝐢𝐨𝐫𝐜𝐚, wiceprezes spółki Nord Partner.
𝐍𝐎𝐑𝐃 𝐏𝐚𝐫𝐭𝐧𝐞𝐫 jest jedną z największych i najbardziej cenionych firm na rynku brokerskim w Polsce. Od prawie 30 lat zapewnia swoim Klientom najwyższą jakość usług oraz stabilność kosztów ponoszonych na obsługę ubezpieczeniową.
𝑮𝒓𝒛𝒆𝒈𝒐𝒓𝒛 𝑴𝒂𝒓𝒄𝒊𝒏𝒊𝒂𝒌, 𝒕𝒐 𝒄𝒛ł𝒐𝒘𝒊𝒆𝒌 𝒘𝒊𝒆𝒍𝒖 𝒕𝒂𝒍𝒆𝒏𝒕𝒐́𝒘.
𝑫𝒛𝒊𝒆̨𝒌𝒖𝒋𝒆𝒎𝒚, 𝒛̇𝒆 𝒋𝒆𝒔𝒕𝒆𝒔́ 𝒊 𝒛̇𝒆 𝒛𝒂𝒘𝒔𝒛𝒆 𝒎𝒐𝒛̇𝒆𝒎𝒚 𝒏𝒂 𝑪𝒊𝒆𝒃𝒊𝒆 𝒍𝒊𝒄𝒛𝒚𝒄́.