📣 𝐃𝐫𝐨𝐝𝐳𝐲 𝐔𝐜𝐳𝐞𝐬𝐭𝐧𝐢𝐜𝐲,
bardzo dziękujemy za Wasz udział w dzisiejszym naszym szkoleniu dotyczącym 𝐞-𝐃𝐨𝐫𝐞̨𝐜𝐳𝐞𝐧́. Wasza obecność sprawiła, że to wydarzenie było pełne inspirujących rozmów i cennych wymian doświadczeń.
🚀 𝐃𝐥𝐚𝐜𝐳𝐞𝐠𝐨 𝐳𝐨𝐫𝐠𝐚𝐧𝐢𝐳𝐨𝐰𝐚𝐥𝐢𝐬́𝐦𝐲 𝐬𝐳𝐤𝐨𝐥𝐞𝐧𝐢𝐞?
Kiedy ogłaszaliśmy nasze wydarzenie, 10 grudnia br. w życie miały wejść e-Doręczenia.
✅ Chcieliśmy, abyście byli gotowi na te zmiany i wykorzystali nowe możliwości, jakie niesie za sobą era e-Doręczeń, która jest nowoczesną formą komunikacji z instytucjami publicznymi.
✅ W między czasie z komunikatu ministra dowiedzieliśmy się kiedy przedsiębiorca musi mieć skrzynkę do e-Doręczeń
❌𝐔𝐖𝐀𝐆𝐀 ‼️‼️‼️
𝐓𝐞𝐫𝐦𝐢𝐧 𝐧𝐚 𝐰𝐝𝐫𝐨𝐳̇𝐞𝐧𝐢𝐞 𝐞-𝐃𝐨𝐫𝐞̨𝐜𝐳𝐞𝐧́, 𝐳𝐚𝐥𝐞𝐳̇𝐲 𝐨𝐝 𝐝𝐚𝐭𝐲 𝐫𝐞𝐣𝐞𝐬𝐭𝐫𝐚𝐜𝐣𝐢 𝐟𝐢𝐫𝐦𝐲 𝐰 𝐂𝐄𝐈𝐃𝐆 𝐚𝐥𝐛𝐨 𝐊𝐑𝐒:
❌ firmy, które zarejestrują działalność 30 grudnia 2023 roku lub później (KRS) oraz od 1 stycznia 2024 roku (CEIDG), będą zakładać skrzynki do e-Doręczeń przy okazji rejestracji firm
❌ firmy, które powstały przed tymi datami, muszą złożyć wniosek o założenie skrzynki do e-Doręczeń w określonym terminie: firmy z rejestru KRS do 30 marca 2024 roku, firmy z rejestru CEIDG – do 30 września 2026 roku.
🗣 𝐊𝐭𝐨 𝐩𝐨𝐩𝐫𝐨𝐰𝐚𝐝𝐳𝐢ł 𝐬𝐳𝐤𝐨𝐥𝐞𝐧𝐢𝐞?
Szkolenie poprowadził nasz wyjątkowy ekspert – Pan 𝐓𝐨𝐦𝐚𝐬𝐳 𝐓𝐨𝐣𝐳𝐚 Kancelaria Radcy Prawnego Tomasz Tojza 𝐀𝐫𝐛𝐢𝐭𝐞𝐫 𝐢 𝐌𝐞𝐝𝐢𝐚𝐭𝐨𝐫 przy Izba Gospodarcza Północnej Wielkopolski.
Panie mecenasie, Pańska wiedza i doświadczenie są nieocenione, bardzo dziękujemy za pomoc i wsparcie jakiego udzielił Pan uczestnikom dzisiejszego spotkania 🤝
💼 𝐂𝐨 𝐨𝐦𝐚𝐰𝐢𝐚𝐥𝐢𝐬́𝐦𝐲 𝐧𝐚 𝐬𝐳𝐤𝐨𝐥𝐞𝐧𝐢𝐮?
1️⃣ Co to są e-Doręczenia?
2️⃣ Kto musi mieć skrzynkę do e-Doręczeń?
3️⃣Jak założyć skrzynkę do e-Doręczeń – krok po kroku?
4️⃣Kiedy przedsiębiorca musi mieć skrzynkę do e-Doręczeń?
5️⃣Regulamin publicznego dostawcy i ogólne warunki usługi
📍 Szkolenie odbyło się w sali konferencyjnej Nadnotecki Instytut UAM w Pile przy ul. Kołobrzeskiej 15.
Dziękujemy za gościnę i profesjonalną obsługę całego zespołu.
💪 Bezpieczeństwo w tę zimową aurę najważniejsze ❄️⛄️
🌐 Drodzy przedsiębiorcy, przekazanie wiedzy na temat e-Doręczeń ma pomóc Wam skuteczniej i efektywniej korzystać z nowego systemu. Wierzymy, że zdobyta na szkoleniu wiedza przyczyni się do ułatwienia Waszych codziennych działań biznesowych.
👏 𝐃𝐳𝐢𝐞̨𝐤𝐮𝐣𝐞𝐦𝐲 𝐳𝐚 𝐖𝐚𝐬𝐳𝐚̨ 𝐀𝐤𝐭𝐲𝐰𝐧𝐨𝐬́𝐜́!
Wasze pytania i zaangażowanie sprawiły, że to szkolenie było nie tylko miejscem przekazu wiedzy, ale także wymiany doświadczeń. Jesteśmy pewni, że już teraz jesteście lepiej przygotowani do nowych realiów komunikacji z urzędami.
📚 Mamy nadzieję, że zdobyta wiedza stanie się dla Was cennym narzędziem w codziennym funkcjonowaniu. 𝐏𝐚𝐦𝐢𝐞̨𝐭𝐚𝐣𝐜𝐢𝐞, 𝐳̇𝐞 𝐳𝐚𝐰𝐬𝐳𝐞 𝐦𝐨𝐳̇𝐞𝐜𝐢𝐞 𝐬𝐢𝐞̨ 𝐝𝐨 𝐧𝐚𝐬 𝐳𝐠ł𝐨𝐬𝐢𝐜́ 𝐳 𝐝𝐨𝐝𝐚𝐭𝐤𝐨𝐰𝐲𝐦𝐢 𝐩𝐲𝐭𝐚𝐧𝐢𝐚𝐦𝐢.
Dziękujemy i do zobaczenia na naszych kolejnych wydarzeniach👋