Czy prowadzisz swoją księgowość samodzielnie? A może obsługuje Cię wykwalifikowane biuro rachunkowe?

 

Bez względu na odpowiedź, ustawa wprowadzająca KSeF, która wkrótce zacznie obowiązywać w Polsce, nakłada obowiązek na Ciebie przedsiębiorco- nie na Twoje biuro rachunkowe. Czy jesteś na to gotowy ?

 

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie w ramach programu „Bądź gotowy na KSeF” pod patronatem honorowym Ministerstwa Finansów.

 

TERMIN: 14 marca 2024 r godz. 12:00 -15:00

LOKALIZACJA: w siedzibie Izby Gospodarczej Północnej Wielkopolski tj. w Nadnoteckim Instytucie UAM w Pile, ul. Kołobrzeska 15

LINK DO ZAPISÓW: https://forms.office.com/e/mwekWtQkDb

 

 

 

Dowiesz się:

  • Co to jest Krajowy Rejestr e-Faktur? Aspekty prawne, formalne i techniczne.
  • Jakie obowiązki ustawa nakłada na przedsiębiorców?
  • Jak prawidłowo wywiązać się z obowiązku i uniknąć kar?
  • Jakie technologie możesz wykorzystać, aby wdrożyć KSeF szybko i skutecznie?

 

Szkolenie składa się z Części merytorycznej, prowadzonej przez Dyrektor Zarządzającą OSCBR, księgową z 20-letnim doświadczeniem, autorkę programu “Bądź Gotowy na KSeF” pod patronatem Ministerstwa Finansów – Anitę Gołębiewską oraz części praktycznej i technologicznej, dotyczącej wdrożeń systemów księgowych, wspierających obsługę KSeF.

 

Przedsiębiorca wychodzi ze spotkania z kompletem wiedzy na temat nowego obowiązku KSeF i możliwości jego realizacji w praktyce.

 

Pomimo odroczenia terminu KSeF z powodu audytu systemu z dnia 01.07.2024 Ministerstwo Finansów jasno deklaruje, że Krajowy System e-Faktur jest drugim po ustawie budżetowej najważniejszym projektem do realizacji w Ministerstwie Finansów. Należy więc spodziewać się rychłego wdrożenia KSeF, który obejmie większość przedsiębiorców. Właśnie teraz przedsiębiorcy mają czas na wdrożenie zmian do systemów finansowo-księgowych i procesów biznesowych, które umożliwią generowanie prawidłowych e-faktur.

 

Program “Bądź Gotowy na KSeF” pod patronatem Ministerstwa Finansów, realizowany przez Ogólnopolską Sieć Certyfikowanych Biur Rachunkowych (OSCBR) to kompleksowy program szkoleniowo-edukacyjny skierowany do przedsiębiorców i biur rachunkowych. W projekcie przewidziano szkolenia merytoryczne i techniczne, które ułatwią przejście przez nadchodzącą cyfrową rewolucję – obowiązkową dla wszystkich przedsiębiorców.

 

Organizatorem szkolenia jest Biuro Rachunkowe Mariola Skórzyńska – Ostatek przy współpracy z Izbą Gospodarczą Północnej Wielkopolski oraz Ogólnopolską Siecią Certyfikowanych Biur Rachunkowych.

 

 

Szkolenie poprowadzi:

 

Anita Gołębiewska:

Księgowa i liderka z ponad 20-letnim doświadczeniem, które zdobywała prowadząc księgowość międzynarodowych korporacji oraz rekrutując i zarządzając zespołami kilkudziesięcioosobowymi księgowości.

Dziś Dyrektor Zarządzająca Ogólnopolskiej Sieci Certyfikowanych Biur Rachunkowych, odpowiedzialna za nadzór operacyjny, współpracę ze strategicznymi partnerami oraz dynamiczny rozwój sieci OSCBR.

Pomysłodawczyni i autorka programu edukacyjnego „Bądź Gotowy na KSeF” pod patronatem honorowym Ministerstwa Finansów.

www.anitagolebiewska.com     |     www.oscbr.pl