Izba Gospodarcza Północnej Wielkopolski i Państwowa Inspekcja Pracy oddział w Pile zapraszają na stacjonarne praktyczne warsztaty z zakresu:

  1. Prawo pracy, rozliczania czasu pracy a także możliwość zapoznania się z takimi aspektami planowania czasu pracy jak: zasady zachowania norm czasu pracy, doby pracowniczej, obowiązek planowania czasu pracy w okresie rozliczeniowym,  zachowanie okresu odpoczynku dobowego i tygodniowego, wybór systemu czasu pracy najkorzystniejszy dla firmy, indywidualny rozkład czasu pracy, zasady ustalania wymiaru czasu pracy pracownika, harmonogram czasu pracy uporządkuje i zaktualizuje  wiedzę z zakresu planowania i rozliczania czasu pracy;
  2. Uregulowania w czasie pandemii COVID-19;
  3. Indywidualne konsultacje.

Kiedy 26 listopada  2021

Godz. 10:00 – 14:00

Gdzie Nadnotecki Instytut UAM w Pile, ul. Kołobrzeska 15, duża aula uniwersytecka

Prelegenci – Pani Joanna Kądziela i Pan Piotr Strojek – starsi inspektorzy PIP o. Piła

Koszt

Członkowie – bezpłatnie

Niezrzeszeni: bezpłatnie

Podczas warsztatów  pracownicy Izby będą zbierać środki do puszki skarbonki na bieżące potrzeby naszego pilskiego Hospicjum i Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego.  

Rejestracja w linku poniżej. Na Państwa zgłoszenia czekamy do 25 listopada  br.  Liczba miejsc jest ograniczona, ponieważ wydarzenie odbędzie się w pełnym reżimie sanitarnym.

Link do wydarzenia,

https://forms.office.com/r/GeDBuAhBfv

Pliki do pobrania