Firma miesiąca


01.01.1970

Tydzień przedsiębiorcy w ZUS!!!


Zapraszamy na „Tydzień Przedsiębiorcy”, organizowany przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych w terminie od 23 do 27 listopada 2015 r.

Klienci ZUS będą mogli zasięgnąć specjalistycznych porad z zakresu ubezpieczeń społecznych, porad innych instytucji, np. urzędów skarbowych oraz wziąć udział w seminariach tematycznych, które odbędą się w terenowych jednostkach ZUS.

Tegoroczna edycja „Tygodnia Przedsiębiorcy” odbędzie się pod hasłem „ZUS dla biznesu”. Akcja jest skierowana zarówno do obecnych przedsiębiorców, jak i do osób dopiero planujących  rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Na obecnych i  przyszłych przedsiębiorców czekają najważniejsze informacje na temat prowadzenia własnego biznesu, natomiast dla obecnych płatników przygotowaliśmy porady związane z  prawidłowym przekazywaniem dokumentów ubezpieczeniowych. Wykazywane w nich dane mają wpływ na rozliczanie kont płatników składek w  ZUS.

W  ramach „Tygodnia Przedsiębiorcy” w oddziałach ZUS w całej Polsce będą także organizowane seminaria związane z rozliczaniem i wypłatą świadczeń przez płatników składek oraz przez ZUS. Szczegółowe informacje dotyczące „Tygodnia Przedsiębiorcy” będą dostępne na stronie www.zus.pl oraz w  terenowych placówkach ZUS.

Kalendarz wydarzeń

Styczeń 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
 

Warsztaty - Baza BDO Krok po kroku

Warsztaty - Baza BDO Krok po kroku

więcej

Program rabatowy dla członków Izby
Sprawdź korzyści !!!

Program rabatowy to:

  • jedna z najtańszych form promocji marki Partnera
  • budowa lojalności wśród klientów
  • doskonałe narzędzie dotarcia do nowego klienta

więcej

Dlaczego warto przystąpić do izby gospodarczej?

Aby mieć zapewniony dostęp do INFORMACJI
Aby korzystać z bezpłatnego DORADZTWA
Aby ułatwić sobie DZIAŁANIA PROMOCYJNE
Aby mógł nam ktoś POMÓC
gdy tego potrzebujemy

więcej