Firma miesiąca


08.02.2018

Spotkanie Noworoczne kończące rok jubileuszowySpotkanie noworoczne było wydarzeniem podsumowującym obchody jubileuszu 25-lecia Izby Gospodarczej w Pile, które odbywaly się przez cały rok 2017.

- 25 lat temu parunastu zaangażowanym i chcącym coś zrobić przedsiębiorcom udało się założyć - wtedy pod nazwą Pilska Izba Gospodarcza - samorząd gospdarczy - który z wielkim powodzeniem istnieje po dziś dzień, ciągle się rozwija i aktywnie działa dla dobra przedsiębiorców - rozpoczął spotkanie Grzegorz Marciniak, prezes Izby Gospodarczej Północnej Wielkopolski i podkreślił jednocześnie, że nie były to łatwe lata dla rozwoju gospodarczego kraju.
 
 
Spotkanie noworoczne było dobrą  okazją do podziękowania założycielom PIG (dzisiaj IGPW) i uhonorowania ich odznaką. Otrzymali je: Krzysztof Horodecki - pierwszy prezes PIG i honorowy członek IGPW oraz członkowie PIG: 
Wanda Furmańczyk, Eugeniusz Grabowski, Alfons Hamerling i Jacek Winiarski.  
 
Do Pilskiej Izby Gospodarczej w 1992 roku należało 75 przedsiębiorców. W 2010 roku choć samorząd gospodarczy zmienił nazwę na Izba Gospodarcza Północnej Wielkopolski, wciąż realizował i realizuje te same cele: być dla przedsiębiorców, integrować ich, pomagać oraz wyróżniać, doceniać i promować najlepszych. Służyły i służą temu konkursy i prestiżowe nagrody takie jak statuetka Stanisława Staszica jakie otrzymały i otrzymują firmy nie tylko za sukcesy gospodarcze, ale również za działaność charytatywną, mecenat kultury, czy sponsorowanie pilskiego sportu.
 
Także w tym przypadku samorząd wojewodztwa wilelkopolskiego docenił gospodarczą i społeczną działalność najbardziej zasłużonych  przedsiębiorców dla Piły i regionu. Odznaki "Za zasługi dla województwa wielkopolskiego otrzymali: Grażyna Sobieraj, Ryszard Bednarek, Jerzy Cerba, Piotr Toboła i Zbigniew Ryczek.
 

W obu przypadkach odznaczenia wręczała Mirosława Rutkowska-Krupka, wiceprzewodnicząca Sejmiku Województwa Wielkopolskiego. Niezapomnianą oprawę wydarzeniu zapewnił koncert w wykonaniu uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół Muzycznych w Pile.   

 

Kalendarz wydarzeń

Styczeń 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
 

Warsztaty - Baza BDO Krok po kroku

Warsztaty - Baza BDO Krok po kroku

więcej

Program rabatowy dla członków Izby
Sprawdź korzyści !!!

Program rabatowy to:

  • jedna z najtańszych form promocji marki Partnera
  • budowa lojalności wśród klientów
  • doskonałe narzędzie dotarcia do nowego klienta

więcej

Dlaczego warto przystąpić do izby gospodarczej?

Aby mieć zapewniony dostęp do INFORMACJI
Aby korzystać z bezpłatnego DORADZTWA
Aby ułatwić sobie DZIAŁANIA PROMOCYJNE
Aby mógł nam ktoś POMÓC
gdy tego potrzebujemy

więcej