Firma miesiąca


24.11.2017

Laureaci XIII edycji konkursu im. Stanisława Staszica za 2016/2017 r.W dniu 23 listopada w Hotelu Gromada Rodło w Pile odbył się Finał XIII Edycji Konkursu im. Stanisława Staszica wraz z Salonem Gospodarczym TV ASTA.

W Konkursie im. Stanisława Staszica statuetki i wyróżnienia wręczano w 10 kategoriach:

 

I kategoria WYBITNE PRZEDSIĘWZIĘCIE REGIONU PÓŁNOCNEJ WIELKOPOLSKI

I MIEJSCE - STATUETKA – GMINA PIŁA

Nagroda została przyznana za zainteresowanie ofertą pilskiego rynku pracy mieszkańców regionu. W skład projektu wchodzą takie elementy, jak rozwój strefy przemysłowej, Mieszkanie na Start, Targi Pracy i Kariery oraz kampania Pracuj w Pile, które istotnie oddziałują na lokalny rynek pracy.

 

II kategoria PRODUKCJA

I MIEJSCE - STATUETKA – JENOX AKUMULATORY SP. Z O.O.

za stałe podnoszenie i ulepszanie jakości  swoich produktów, wprowadzanie nowoczesnych technologii w dziale konstrukcyjno-wdrożeniowym, stworzenie optymalnej oferty produktowej oraz serwisowej. Pracujący w pięciu działach specjaliści stale doskonalą same produkty, jak i dystrybucję, serwis i standardy zarządzania.

 

III kategoria USŁUGA

I MIEJSCE - STATUETKA - IMPROVIA  SP. Z O.O.

Za stałe udoskonalanie swoich usług. Firma cieszy się bardzo dobrą opinią wśród klientów i kontrahentów. Skupia się przede wszystkim na produkcji przemysłowej, motoryzacji oraz przemyśle morskim. Do każdego projektu podchodzi holistycznie: wykonuje integralny projekt, buduje oraz uruchamia urządzenie. Pracują w niej specjaliści z branży elektrotechnicznej, mechanicznej czy automatycznej, co daje gwarancję wykonania usługi na najwyższym poziomie dostosowaną do potrzeb projektu. 

WYRÓŻNIENIE - ZAKŁAD PRZECIERANIE DREWNA USŁUGI HANDLOWE LEŚNE I TRANSPORTOWE ZENON DZIUBA

Jest to firma, która zajmuje się szeroko rozumianą obróbką drewna. Firma powstała w 1991 roku i stale ulepsza swoje usługi, rozwija się i poszerza asortyment.

WYRÓŻNIENIE - OŚRODEK EDUKACJI ZAWODOWEJ U STODOLNYCH SP. Z O. O.

Działa on na naszym rynku od ponad czterech lat i cieszy się dużym zainteresowaniem oraz bardzo wykwalifikowaną kadrą szkoleniowców.  Głównym przedmiotem działalności jest kompleksowa obsługa firm transportowych. W ramach tej działalności firma oferuje: szkolenia kierowców zawodowych, szkolenia kadry zarządzającej, rozliczanie i ewidencja czasu pracy kierowcy.

 

IV kategoria HANDEL

I MIEJSCE - STATUETKA - JARG MOT GÓRKA

Firma z powodzeniem działa już od 1989 roku zaczynając od otworzenia jednego z pierwszych w Pile sklepu motoryzacyjnego. Od początku działalności stawiają na fachowość i solidność, a miła i przyjazna atmosfera podczas obsługi sprawia, że klienci chętnie wracają po kolejne towary. Bardzo szeroki asortyment pozwala zaspokoić nawet indywidualne potrzeby.  Firma oferuje atrakcyjne rabaty dla stałych klientów, dowóz części, program szkoleń technicznych oraz marketingowych.

WYRÓŻNIENIE - TOP FENCE JAROSŁAW GRZEŚKOWIAK 

Przedsiębiorstwo niezwykle dynamicznie rozwija się na rynku, bardzo prężnie działa i poszerza asortyment. Zajmuje się produkcją, sprzedażą oraz montażem ogrodzeń oraz konstrukcji stalowych, balustrad i hal. Zapewnia kompletne rozwiązania zarówno dla domu, jak i przemysłu. Właściciel, Pan Jarosław Grześkowiak jako przedstawiciel młodego pokolenia doskonale rozumie mechanizmy działania rynku, jest otwarty na nowe technologie, odważny w podejmowaniu decyzji, a jego młoda kadra zarządzająca, ich profesjonalizm i rzetelność dają gwarancję kompleksowej i szybkiej obsługi.

 

V kategoria DYNAMICZNA FIRMA

I MIEJSCE - STATUETKA - AGENCJA ARTYSTYCZNA VIVO

Za bardzo dynamiczny rozwój, szeroką gamę usług w branży muzyczno-rozrywkowej, przygotowanie i realizację wielu imprez nie tylko na rynku lokalnym. Profesjonalna obsługa techniczna, specjalistyczny sprzęt oraz indywidualne podejście do każdego klienta sprawiają, że firma cieszy się coraz szerszym zaufaniem.

WYRÓŻNIENIE - AKADEMIA ZDROWIA I URODY MAGIK MAGALENA PEREC

Ta działająca już od 2001 roku firma, powstała z inicjatywy Pani Magdaleny Perec, spełnia wszystkie oczekiwania klientów. Oferuje usługi kosmetyczne, jak zabiegi pedicure, manicure, przedłużanie rzęs, usługi fryzjerskie, pielęgnację dłoni i stóp. Piękny salon kosmetyczny i bardzo miła obsługa sprawia, że stale wzrasta ilość zadowolonych klientów. Akademia Zdrowia i Urody  zajmuje się również hurtową sprzedażą produktów SPN Nails zarówno w kraju, jak i za granicą.

WYRÓŻNIENIE – PIEKARNIA HANIA HANNA STEPNOWSKA 

Za nieustanny rozwój firmy działającej już prawie piętnaście lat. Właścicielka stale poszerza asortyment produktów, zatrudnia samych wykwalifikowanych pracowników, lecz również stawia na młodych, przedsiębiorczych ludzi, dzięki którym otwiera się na zmieniające się potrzeby swoich klientów. Oprócz piekarni Pani Hanna prowadzi też sklep bardzo chętnie odwiedzany przez całe rodziny chcące zakupić świeże i pachnące pieczywo. Ponadto wraz z mężem pani Hanna Stepnowska angażuje się w życie społeczne i kulturalne gminy. Od wielu lat to właśnie wypieki z tej piekarni są hitem na dożynkach.

 

VI kategoria ODPOWIEDZIALNOŚĆ SPOŁECZNA I OCHRONA ŚRODOWISKA

I MIEJSCE - STATUETKA - REPAIR CAFE W PILE

Nagroda została przyznana za pierwszą w Polsce inicjatywę, która na całym świecie skupia lokalne projekty pod hasłem: „Do wyrzucenia? Nie ma mowy!”.  Projekt ten pozwala nie tylko na naprawę sprzętu, który zalega w domach, a może jeszcze służyć nam długie lata, na pomocy przy drobnych przeróbkach, ale też pozwala na integrację lokalnej społeczności oraz na walce z wszechogarniającym konsumpcjonizmem.

WYRÓŻNIENIE - KLASTER TURYSTYCZNY ORGANIZACJA TURYSTYCZNA PÓŁNOCNEJ WIELKOPOLSKI "DOLINA NOTECI”

Za działania, które skupiają instytucje oraz osoby wokół wielu projektów społecznych i infrastrukturalnych. Za promowanie naszego regionu, wspieranie rozwoju turystyki. Za realizację wielu projektów, w tym np.: Oznakowanie Kajakowego Szlaku Wodnego Rzeki Gwdy na odcinku Ujście-Lubnica-etap II; Cudze chwalicie swego nie znacie- cztery programy edukacyjne, obejmujące zorganizowanie jednodniowych wyjazdów turystyczno-edukacyjnych dla 180 osób łącznie-uczniowie SP i gimnazjów trasą Kuźnik-Ujście-wydma w Byszkach-Kalina- Zdrojowa Góra; Wspólnie z IGPW i UAM realizowano projekt Wielkopolskie Spotkania z Gospodarką, Edukacją i Nauką-Piła Miasto Ogród 2016; Cykl programów edukacyjnych „ Krajna Edukacji-rowerem, konno, kajakiem i pociągiem…do wiedzy ekologicznej po Północnej Wielkopolsce”

Od listopada- działania zmierzające do realizacji projektu zasilania w wodę pilskich jezior, szczególnie jeziora Płotki.

 

VII kategoria INNOWACJE I TECHNOLOGIE

I MIEJSCE - STATUETKA - ANPIRE INVESTMENTS SP. Z O.O.

Za wybudowanie na terenie miasta bardzo nowoczesnego kompleksu biurowo-usługowego klasy A. Budynek ONYX BUSINESS POINT powstał w miejscu, gdzie zlokalizowane były niszczejące od lat budynki. Doskonale zagospodarowano przyległe tereny, wybudowano parking oraz strefy pieszo-jezdne. Teren obsadzono zielenią, co znacznie poprawiło wizerunek tego zaniedbanego wcześniej miejsca.  Biurowiec oferuje doskonałe warunki do prowadzenia biznesu na najwyższym poziomie. Walory wizualne połączono z najnowszą technologią,  zaawansowaną funkcjonalnością oraz zgodnością z wymogami ekologicznymi dla tego rodzaju inwestycji. We wnętrzu zastosowano też unikatowe systemy  inteligentnego zarządzania obiektem. Biurowiec jest energooszczędny i przyjazny środowisku dzięki zastosowaniu systemu rolet wewnętrznych oraz szkła niskoemisyjnego.

WYRÓŻNIENIE - DEVPARK SP. Z O.O.

Wyróżnienie zostało przyznane za wdrażanie nowoczesnych projektów informatycznych, za otwartość umysłów pracowników, chęć ciągłego doskonalenia się i dokształcania. Doświadczenie, udział w szkoleniach i profesjonalizm pracowników - pozwalają firmie dynamicznie się rozwijać i nadążać za trendami informatycznymi. Można powierzyć firmie najśmielsze zadanie, z którego na pewno się wywiążą w 100 %. Doradzą w wyborze odpowiednich rozwiązań, przygotują projekt systemu a po wdrożeniu przeszkolą jego użytkowników.  Firma poza outsourcingiem programistycznym, tworzy także własne systemy jak np. system AgileBoard służący do wspomagania zarządzania realizacją zadań i projektów. System powstał na bazie własnych doświadczeń i jest w ciągłym rozwoju. Firma posiada także rozwiązania wspierające obsługę klienta (np. sprzedaż biletów, kontrolę dostępu, system fakturowy).

 

VIII kategoria OSOBOWOŚĆ PÓŁNOCNEJ WIELKOPOLSKI

I MIEJSCE - STATUETKA – DR PAWEŁ MICHAŁ OWSIANNY

Nagroda została przyznana za wpływ na rozwój gospodarki, kultury i sportu w regionie Północnej Wielkopolski oraz za wrażliwość społeczną i ponadprzeciętność w dawaniu siebie innym. Pan Paweł jest osobą rozpoznawalną  nie tylko na uczelni UAM w Pile, na której jest wykładowcą oraz zastępcą Dyrektora,  ale też wśród najmłodszych i starszych osób. Bardzo chętnie dzieli się swoja obszerną wiedzą z osobami w każdym wieku i do każdego potrafi dotrzeć. Traktuje ludzi bardzo indywidualnie, a do zadań, jakich się podejmuje, podchodzi w wielkim profesjonalizmem i fachowością. Potrafi zainteresować tematyką przyrodniczą dzieci w przedszkolu, młodzież i seniorów, co świadczy o Jego wysokim profesjonalizmie.  Chętnie organizuje wycieczki, pływa po rzekach, jeździ konno. Promuje rozwój turystyki, rekreacji i aktywne spędzanie czasu. Najlepszy w kraju i uznany za granicą specjalista od glonów należących do bruzdnic. Prezes Organizacji Turystycznej Północnej Wielkopolski Dolina Noteci, zajmuje się również rehabilitacją nurków niepełnosprawnych w Stowarzyszeniu Krok Po Kroku HSA, w której jest wiceprezesem.

 

IX kategoria MARKA PÓŁNOCNEJ WIELKOPOLSKI

I MIEJSCE - STATUETKA - TERMETAL PIOTR GLANER SP. K.

Marka została uznana przez mieszkańców Północnej Wielkopolski.

WYRÓŻNIENIE - SWISSPOL Sp. z o.o..

WYRÓŻNIENIE – KARPOL SP. Z O.O.

WYRÓŻNIENIE – POLSTER SP. Z O.O.

 

X kategoria NAGRODA HONOROWA

 

I MIEJSCE - STATUETKA - GRAPIL S.J.

Nagroda została przyznana za ponad 25 lat działalności z szacunkiem dla środowiska oraz zdrowia i życia człowieka. Firma wielokrotnie nagradzana, m.in. otrzymała Certyfikat Przedsiębiorstwa Fair Play, a właścicielka, Pani Grażyna Sobieraj otrzymała w 2012 roku Srebrny Krzyż Zasługi od Prezydenta RP dla Pracodawców Wrażliwych Społecznie.  Firma jest bardzo rozpoznawalna na rynku i cieszy się niesłabnącym uznaniem  rzeszy zadowolonych klientów. Są specjalistami w produkcji odzieży roboczej i służbowej dla największych firm w regionie, uznawani za fachowość, profesjonalizm i wysoki standard jakości produktów. Zawsze terminowi, rzetelni i kreatywni, godni zaufania i otwarci na współpracę.

Kalendarz wydarzeń

Maj 2022
Pn Wt Śr Cz Pt So N
            1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
 

Oferty pracy dla Cudzoziemców i Polaków

 Пропозиції роботи

 

 

więcej

szkolenie z zakresu restrukturyzacji w firmie 26.04.2022

O procesie restrukturyzacji firmy w naszej Izbie

więcej

Legalizacja dokumentów handlowych i eksportowych

Eksportujesz towary? Twój partner handlowy wymaga zalegalizowania dokumentu handlowego, świadectwa lub zaświadczenia, występujesz w przetargu i żądają od Ciebie weryfikacji dokumentów? Zgłoś się Izby Gospodarczej Północnej Wielkopolski.

więcej

Prof. dr hab. Witold Modzelewski w IGPW

 Porozmawiajmy o pomocy dla Ukraińców o obowiązującym stanie prawnym oraz o sytuacji gospodarczej Polska-Rosja i Nowym Ładzie 2022

więcej

#DajemyUkrainieEnergię

  #DajemyUkrainieEnergię

więcej

NADZWYCZAJNE POSIEDZENIE CZŁONKÓW IGPW

"IZBA W OBLICZU WOJNY W UKRAINIE" -17.03.2022 r.

więcej

Wielkopolski Sąd Arbitrażowy

niezbędnik przedsiębiorcy

https://arbitrazwielkopolski.pl

więcej

spotkanie online dla przedsiębiorców-pożyczki unijne

POŻYCZKI UNIJNE - ALTERNATYWNA FORMA FINANSOWANIA WIELKOPOLSKICH PRZEDSIEBIORCÓW

więcej

Stanowisko Rady Przedsiębiorczości

Rada Przedsiębiorczości  w sprawie dynamizowania inflacji przez administrację

więcej

List otwarty IGPW do PGNIG

List otwarty Członków Rady Izby Gospodarczej Północnej Wielkopolski do PGNiG

więcej

szkolenie Polski Ład z Iwoną Kamińską-Lech

Ustawa wprowadzająca zmiany podatkowe w ramach Polskiego Ładu to 258 stron przepisów, która zmieniła aż 26 ustaw.

więcej

Giełda Pracy

Jeżeli prowadzicie rekrutację, zachęcamy do korzystania z tego nowego narzędzia

więcej

Nowi Członkowie IGPW Koncept sp. z o.o.

KONCEPT sp. z o.o. w Pile

więcej

Nowi Członkowie IGPW Zaufana Księgowa

Biuro Rachunkowe Zaufana Księgowa Paulina Ziętara

więcej

szkolenie - sprawozdawczość w systemie BDO za 2021

15 marca 2022 roku mija termin sporządzenia w bazie BDO sprawozdania dot. wytwarzanych w roku 2021 odpadów

więcej

Bez krawata

Spotkanie Członków Izby w Klubie Scena

więcej

szkolenie POLSKI ŁAD

szkolenie stacjonarne  POLSKI ŁAD

26 stycznia 2022

więcej

szkolenie - baza KOBIZE - sprawozdawczość za 2021

szkolenie środowiskowe - baza KOBIZE - sprawozdawczość za 2021

więcej

7 stycznia, dniem wolnym od pracy

7 stycznia br. dniem wolnym od pracy

więcej

link z webinarium Estoński CIT - Ministertwo Finansów-IGPW

link z webinarium Estoński CIT - Ministertwo Finansów-IGPW

więcej

RODO

więcej

deklaracje CEEB - obowiązki przedsiębiorców - zapoznaj się

deklaracje CEEB - obowiązki przedsiębiorców - zapoznaj się z nowymi przepisami środowiskowymi

więcej

Webinarium Polski Ład - Estoiński CIT z Ministerstwem Finansów

Webinarium Polski Ład - Estoiński CIT z Ministerstwem Finansów

więcej

Spotkanie z Prezydentem Miasta Piły dot. inwestycji miejskich w 2022 roku

Spotkanie z Prezydentem Miasta Piły dot. inwestycji miejskich w 2022 roku

więcej

spotkanie informacyjne dot. CEEB - obowiązek przedsiębiorców

bezpłatne spotkanie informacyjne dot. CEEB

więcej

BEAUTY SHOW by LaLill NAJWIĘKSZE WYDARZENIE KOSMETYCZNE W REGIONIE

 BEAUTY SHOW by LaLill 27.11.2021 - NAJWIĘKSZE WYDARZENIE KOSMETYCZNE W REGIONIE

więcej

bezpłatne stacjonarne warsztaty - Prawo Pracy z Państwową Inspekcją Pracy

bezpłatne stacjonarne warsztaty - Prawo Pracy z Państwową Inspekcją Pracy 

więcej

Zapraszamy Członków Izba Gospodarcza Północnej Wielkopolski na kolejne z cyklu spotkanie Bez Krawata w Scena Bar & Restaurant

spotkanie Bez Krawata w Scena Bar & Restaurant
 

więcej

Spotkanie bez krawata

Zapraszamy Członków Izba Gospodarcza Północnej Wielkopolski na kolejne z cyklu spotkanie #BezKrawata w Scena Bar & Restaurant

więcej

Spotkanie bez krawata

Zapraszamy Członków Izba Gospodarcza Północnej Wielkopolski na kolejne z cyklu spotkanie #BezKrawata w Scena Bar & Restaurant

więcej

praktyczne warsztaty baza BDO i sprawozdawczość

Praktyczne warsztaty baza BDO i sprawozdawczość

więcej

szkolenie - Wdrożenie RODO w 7 krokach

szkolenie - Wdrożenie RODO w 7 krokach

więcej

akt powołania Prezesa Wielkopolskiego Sądu Arbitrażowego oddziału w Pile

akt powołania Prezesa Wielkopolskiego Sądu Arbitrażowego oddziału w Pile

więcej

Jak uniknąć kar – czyli dobre praktyki RODO

szkolenie - Jak uniknąć kar – czyli dobre praktyki RODO

więcej

bony na cyfryzację MŚP - wsparcie ze środków UE - spotkanie z PARP

bony na cyfryzację MŚP - wsparcie ze środków UE - spotkanie z PARP

więcej

Walne Zgromadzenie IGPW za nami

Walne Zgromadzenie IGPW za nami

więcej

szkolenie środowiskowe, odpady, opakowania, emisje, baza BDO, KOBIZE

 szkolenie środowiskowe - Obowiązki przedsiębiorców w zakresie ochrony środowiska – odpady, opakowania, emisje, baza BDO, KOBIZE

więcej

Powołanie Wielkopolskiego Sądu Arbitrażowego - 23 czerwca 2021 r.

Powołanie Wielkopolskiego Sądu Arbitrażowego

więcej

e-seminarium - Nauczycielu „Idą zmiany – tym razem nie zostańmy z nimi sami”

e-seminarium - Nauczycielu „Idą zmiany – tym razem nie zostańmy z nimi sami”

więcej

Punkt Szczepień w IGPW

Punkt Szczepień w IGPW

więcej

V Festwil, Piła czuje Bluesa

V festiwal Piła Czuje Bluesa, stanowiący prawdziwe święto dobrej muzyki ❗️❗️❗️

więcej

Pierwsze firmy wodorowe z Wielkopolski – Wielkopolska Północna – kierunek wodór

Dołącz do rewolucji wodorowej już teraz

więcej

Apel Członków Izby Gospodarczej Północnej Wielkopolski

Apel Członków Izba Gospodarcza Północnej Wielkopolski do Pana Jarosław Gowin Wiceprezesa Rady Ministrów i parlamentarzystów regionu północnej Wielkopolski.

więcej

Szkolenie optymalizacja Procesu Sprzedaży, czyli jak zwiększyć sprzedaż w małej i średniej firmie B2B?

Optymalizacja Procesu Sprzedaży, czyli jak zwiększyć sprzedaż w małej i średniej firmie B2B?

więcej

ALERT DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

ALERT DLA PRZEDSIĘBIORCÓW spotkanie on-line Przedsiębiorcy-Przedsiębiorcom 27.04.2021 g. 11:00

więcej

szkolenie on-line Wdrożenie RODO w 7 krokach

szkolenie on-line Wdrożenie RODO w 7 krokach

więcej

Szkolenie on-line dla Inspektorów Ochrony Danych i Administratorów Danych 22.04.2021

 Szkolenie dla Inspektorów Ochrony Danych i Administratorów Danych

więcej

Szkolenie on-line dla Inspektorów Ochrony Danych i Administratorów Danych

 Szkolenie on-line dla Inspektorów Ochrony Danych i Administratorów Danych

więcej

Przepływ Pracy i Komunikacji w Firmie - szkolenie on-line dla członków IGPW

Przepływ Pracy i Komunikacji w Firmie - szkolenie on-line dla członków IGPW

więcej

szkolenie on-line RODO W OBSZARZE KADR I PŁAC

szkolenie on-line RODO W OBSZARZE KADR I PŁAC

więcej

szkolenie on-line dla mikro i małych firm dot. PPK - obowiązek pracodawców

szkolenie on-line dla mikro i małych firm dot. PPK - obowiązek pracodawców

więcej

Baza KOBIZE szkolenie on-line 16 lutego

Baza KOBIZE i opłaty za korzystanie ze środowiska

więcej

szkolenie on-line - Wymagania dotyczące magazynowania odpadów - nowe wytyczne

szkolenie on-line  -  Wymagania dotyczące magazynowania odpadów - nowe wytyczne

więcej

KOBIZE szkolenie on-line, zapraszamy 3 lutego 2021 r.

 KOBIZE  szkolenie on-line

więcej

II edycja szkoleń edukacyjnych KRUK

II edycja szkoleń edukacyjnych KRUK

więcej

Trzy SZKOLENIA on-line z zakresu ochrony środowiska

Trzy SZKOLENIA on-line  z zakresu ochrony środowiska

więcej

szkolenie on-line o wdrożeniu RODO w 7 krokach

szkolenie on-line  o wdrożeniu RODO w 7 krokach

więcej

Szkolenie on-line - JPK_VAT z deklaracją - 22 października 2020

Szkolenie on-line - JPK_VAT z deklaracją - 22 października 2020

więcej

Konferencja o edukacji w szkołach północnej Wielkopolski

Konferencja o edukacji  w szkołach północnej Wielkopolski

więcej

Praktyczne warsztaty Baza BDO krok po kroku i SPRAWOZDAWCZOŚĆ za 2019 r.

Warsztaty baza BDO i sprawozdawczość z zakresu wytworzonych odpadów  za rok 2019

więcej

Warsztaty dla przedsiębiorców i ich pracowników. BAZA BDO KROK PO KROKU.

Warsztaty dla przedsiębiorców i ich pracowników.  BAZA BDO KROK PO KROKU.

więcej

Kodeks Etyki dla Przedsiębiorców

Kodeks Etyki dla Przedsiębiorców

więcej

Porady on-line - współpraca z PIP o. Piła

Porady on-line  - współpraca z PIP o. Piła

więcej

Porady on-line - współpraca IGPW z ZUS o. Piła

 Porady on-line  - współpraca IGPW z ZUS o. Piła

więcej

Rada Przedsiębiorczości apeluje o pilne wypracowanie Tarczy Antykryzysowej 2.0

Rada Przedsiębiorczości apeluje o pilne wypracowanie Tarczy Antykryzysowej 2.0

więcej

Akcja "Maseczki ochronne dla pracowników i ich rodzin". Bądź odpowiedzialnym pracodawcą !!!

Akcja "Maseczki ochronne dla pracowników i ich rodzin". Bądź odpowiedzialnym pracodawcą !!!

więcej

ZMIANY DOT. ODLEGŁOŚCI POMIĘDZY STANOWISKAMI PRACY!

ZMIANY DOT. ODLEGŁOŚCI POMIĘDZY STANOWISKAMI PRACY!

więcej

Bezpieczna naklejka - Studio K2

Zadbajmy o bezpieczeństwo naszych rodzin, pracowników oraz klientów - Studio K2

więcej

Tarcza antykryzysowa - wsparcie z ZUS

Tarcza antykryzysowa - wsparcie z ZUS

więcej

Nowelizacja tzw. specustawy koronawirusowej 31 marca na 01 kwietnia

Nowelizacja tzw. specustawy koronawirusowej 31 marca na 01 kwietnia

więcej

"Pilski Voucher na Później" - zaproszenie do składania ofert

 "Pilski Voucher na Później" - zaproszenie do składania ofert

więcej

Uproszczony wniosek ZUS - koronawirus

Uproszczony wniosek ZUS - koronawirus

więcej

KIG #SolidarnizBiznesem

KIG #SolidarnizBiznesem

więcej

ZUS dot. COVID-19

ZUS dot. COVID-19

więcej

Stanowisko Prezesa Izby Gospodarczej Północnej Wielkopolski Pana Grzegorza Marciniaka w sprawie wsparcia dla przedsiębiorców

Stanowisko Prezesa IGPW Pana Grzegorza Marciniaka w sprawie wsparcia dla przedsiębiorców

więcej

Informacja - zmiana terminów wydarzeń i spotkań

Informacja - zmiana terminów wydarzeń i spotkań

więcej

Zaproszenie na szkolenie - Baza KOBIZE i opłaty za korzystanie ze środowiska

 Zaproszenie na szkolenie - Baza KOBIZE i opłaty za korzystanie ze środowiska.

więcej

Warszaty - Piła dzieli się H2. Wodór w transformacji energetycznej miasta

Warszaty - Piła dzieli się H2. Wodór w transformacji energetycznej miasta

więcej

Program rabatowy dla członków Izby
Sprawdź korzyści !!!

Program rabatowy to:

  • jedna z najtańszych form promocji marki Partnera
  • budowa lojalności wśród klientów
  • doskonałe narzędzie dotarcia do nowego klienta

więcej

Dlaczego warto przystąpić do izby gospodarczej?

Aby mieć zapewniony dostęp do INFORMACJI
Aby korzystać z bezpłatnego DORADZTWA
Aby ułatwić sobie DZIAŁANIA PROMOCYJNE
Aby mógł nam ktoś POMÓC
gdy tego potrzebujemy

więcej

Wielkopolska Konkurencyjna - możliwości rozwoju przedsiębiorców z sektora MŚP

Wielkopolska Konkurencyjna - możliwości rozwoju przedsiębiorców z sektora MŚP

więcej