Firma miesiąca


17.11.2016

Laureaci XII edycji Konkursu im. Stanisława Staszica za 2015/2016 r.



I kategoria WYBITNE PRZEDSIĘWZIĘCIE REGIONU PÓŁNOCNEJ WIELKOPOLSKI

I MIEJSCE - STATUETKA – Ars Medical Sp. z o.o.
Nagroda została przyznana za inwestycję z sercem - najnowocześniejszy obiekt medyczny w regionie.

II kategoria PRODUKCJA

I MIEJSCE - STATUETKA - Polskie Zakłady Zbożowe w Wałczu
Nagroda została przyznana za wzorcową organizację produkcji Wytwórni Pasz w Pile.

WYRÓŻNIENIE - Karpol Sp. z o.o.
Wyróżnienie zostało przyznane dla lidera produkcji i realizacji systemów wentylacyjnych.

WYRÓŻNIENIE - Zakład Obróbki Drewna Zodan Adam Nowak
Wyróżnienie zostało przyznane za produkcję domów drewnianych w zgodzie z naturą.

 

III kategoria USŁUGA

I MIEJSCE - STATUETKA - Biuro Podróży Słoneczna Przygoda.
Nagroda została przyznana za wypoczynek i podróże organizowane z pasją.

WYRÓŻNIENIE - Diamentowy Instytut Aleksandry Mazurkiewicz
Wyróżnienie zostało przyznane za usługi medycyny estetycznej świadczone z dbałością o każdy szczegół.

 

IV kategoria HANDEL

I MIEJSCE - STATUETKA - Agencja Promocyjno-Handlowa Mini-Max sp. jawna.
Nagroda została przyznana za najwygodniejsze zakupy internetowe w regionie.

WYRÓŻNIENIE - Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łobżenicy
Wyróżnienie zostało przyznane za dostępność wyrobów w sklepach całego regionu Północnej Wielkopolski.

 

V kategoria DYNAMICZNA FIRMA

I MIEJSCE - STATUETKA - Copy System Sp. z o.o.
Nagroda została przyznana za usługi zarządzania drukiem uwzględniające indywidualne potrzeby każdego klienta.

 

VI kategoria ODPOWIEDZIALNOŚĆ SPOŁECZNA I OCHRONA ŚRODOWISKA

I MIEJSCE - STATUETKA - Stowarzyszenie Deep Diver HSA
Nagroda została przyznana za realizację programu nurkowania osób niepełnosprawnych i za urzeczywistnianie marzeń krok po kroku.

WYRÓŻNIENIE - Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu Zamiejscowy Ośrodek Dydaktyczny w Pile oraz Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Pile
Wyróżnienie zostało przyznane za realizację wyjątkowego w skali kraju projektu pt. „Nasze Wody - obiekt wodny w realiach społecznych miejscowości” – rozwijającego wiedzę praktyczną zakresu przedmiotów przyrodniczych oraz środowiskową odpowiedzialność ucznia, nauczyciela i społeczności lokalnej.

WYRÓŻNIENIE - Związek Międzygminny „Pilski Region Gospodarki Odpadami Komunalnymi”
Wyróżnienie zostało przyznane za aktywność i pomysłowość w docieraniu z edukacją ekologiczną do każdego mieszkańca regionu.

 

VII kategoria INNOWACJE I TECHNOLOGIE

I MIEJSCE - STATUETKA - Plastwil Sp. z o.o.
Nagroda została przyznana za nowoczesne metody zarządzania firmą rodzinną zapewniające skuteczne działanie w skali globalnej.

WYRÓŻNIENIE - Metrolog Sp. z o.o.
Wyróżnienie zostało przyznane za opracowanie modułowego  węzła cieplnego o niespotykanej efektywności energetycznej.

 

VIII kategoria OSOBOWOŚĆ PÓLNOCNEJ WIELKOPOLSKI

I MIEJSCE - STATUETKA - Piotr Toboła 
Nagroda została przyznana za wpływ na rozwój gospodarki, kultury i sportu w regionie Północnej Wielkopolski oraz za wrażliwość społeczną i ponadprzeciętność w dawaniu siebie innym.


IX kategoria  MARKA PÓŁNOCNEJ WIELKOPOLSKI

I MIEJSCE - STATUETKA - Asta-Bud Sp. z o.o.
Asta-Bud to kompleksowa obsługa w zakresie projektowania, wykonywania i serwisowania sieci telekomunikacyjnych, linii światłowodowych, budowy dróg. Marka została uznana przez mieszkańców Północnej Wielkopolski.

WYRÓŻNIENIE - Zakłady Mięsne Henryka Stokłosy Sp. z o.o.
Producent znakomitych, tradycyjnych wędlin oraz sieć sklepów firmowych.

WYRÓŻNIENIE - Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Czarnkowie
OSM Czarnków to producent wysokiej jakości, naturalnych produktów nabiałowych.

WYRÓŻNIENIE - Nieruchomości Furman
Nieruchomości Furman to sieć profesjonalnych biur pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

WYRÓŻNIENIE - Profil Sp. z o.o.
Profil Sp. z o.o. to producent profili budowlanych z PVC oraz właściciel Marketu Dom i Ogród MRÓWKA PIŁA.

 

X kategoria NAGRODA HONOROWA

 

I MIEJSCE - STATUETKA - Gwda Sp. z o.o.
Nagroda została przyznana za 20 lat działalności z szacunkiem dla środowiska oraz zdrowia i życia człowieka.

I MIEJSCE - STATUETKA - Nadnotecki Bank Spółdzielczy
Nagroda została przyznana za 90-lat zaangażowania w budowę polskiego kapitału, wspierania inicjatyw społecznych oraz lokalnych przedsiębiorców.

 

Laureaci Konkursu "Młody przedsiębiorca" - II edycja

Jednocześnie w dniu 17 listopada 2016 r. podczas Finału Konkursu im. Stanisława Staszica został rozstrzygnięty Konkurs "Młody Przedsiębiorca" - II edycja.

Nagrody w konkursie otrzymali:

Wyróżnienie - Hanna Sobczak - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Pile.
Za biznesplan „Shishek Bar” - Głównym celem planowanej działalności jest zapewnienie klientom możliwości spędzenia wolnego czasu w bardzo miłej atmosferze baru Shishek.

Wyróżnienie - Sebastian Teykowski – Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Za biznesplan „Colarnia” - Biznesplan dotyczy niekonwencjonalnego projektu jakim jest „Colarnia”. Nazwa nawiązuje bezpośrednio do napoju, który miałby być magnesem przyciągającym bezpośrednio klientów, jakim jest popularna cola.

III. Miejsce - Marcin Grabowski –  Zespół Szkół Ekonomicznych w Pile.
Za biznesplan „Help Piła” - HELP jest połączeniem firmy dostawczo-usługowej, oferuje szeroki zakres usług począwszy na przekopaniu ogródka kończąc na usługach dowozu.

II. Miejsce - Sylwia Wasiniewska – Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Pile.
Za biznesplan „Wesoła przystań” - Działalność ma być gospodarstwem agroturystycznym oferującym wypoczynek na łonie natury. Goście będą mieli okazje odpocząć w warunkach wiejskich, które dla większości mieszkańców miast są nieznane. Będzie to dla nich okazja do poznania rytmu życia na wsi, obyczajów, codziennych zajęć w gospodarstwie, produkcją rolną

I. Miejsce - Emilia Baran – Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Pile.
Za biznesplan „Holidays for animals” - Przedmiotem biznesplanu jest przedsięwzięcie, polegające na prowadzeniu hotelu dla zwierząt domowych wraz z usługami fryzjersko-kosmetycznymi dla zwierząt oraz ofertą edukacyjną, skierowaną do przedszkoli i szkół podstawowych.  

Konkurs był dofinansowany przez Gminę Piła.

Kalendarz wydarzeń

Październik 2017
Pn Wt Śr Cz Pt So N
            1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
 

Program rabatowy dla członków Izby
Sprawdź korzyści !!!

Program rabatowy to:

  • jedna z najtańszych form promocji marki Partnera
  • budowa lojalności wśród klientów
  • doskonałe narzędzie dotarcia do nowego klienta

więcej

Dlaczego warto przystąpić do izby gospodarczej?

Aby mieć zapewniony dostęp do INFORMACJI
Aby korzystać z bezpłatnego DORADZTWA
Aby ułatwić sobie DZIAŁANIA PROMOCYJNE
Aby mógł nam ktoś POMÓC
gdy tego potrzebujemy

więcej