Firma miesiąca


23.04.2017

IX Konkurs ekologiczny dla uczniów i studentów - WYNIKI



W dniu 22 kwietnia 2017 r. odbył się finał konkursu ekologicznego pn. „Po stronie natury - moje odpowiedzialne wakacje” organizowanego przez Izbę Gospodarczą Północnej Wielkopolski w Pile, Uniwersytet im. A. Mickiewicza w Poznaniu Zamiejscowy Ośrodek Dydaktyczny w Pile, oraz Organizację Turystyczną Północnej Wielkopolski DOLINA NOTECI. Wsparcia udzielił Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu.

Do organizatorów wpłynęło ponad 200 wyjątkowych prac. W związku z tym faktem kapituła konkursu miała „twardy orzech do zgryzienia” , ponieważ pracę uczestników cechowała kreatywność, pomysłowość i bardzo wysoki poziom wykonania odpowiadający wiekowi uczestników. Po burzliwych dyskusjach i wnikliwej analizie kapituła konkursu postanowiła nagrodzić:

 

SZKOŁA PODSTAWOWA

 

 

 

1

GADŻETY

Natalia Dąbrowska

Szkoła Podstawowa nr 7 w Pile

2

 

Amelia Kozubska

Szkoła Podstawowa nr 7 w Pile

3

 

Weronika Smoguła

Szkoła Podstatwowa w Fanianowie

4

 

Jakub Radzymiński

Szkoła Podstawowa w Kuźnicy Czarnkowskiej

5

 

Gabriel Komarnicki

Szkoła Podstawowa w Krzyżu Wlkp.

6

 

Oliwia Brzezińska

Szkoła Podstawowa w Fanianowie

7

 

Kamil Formela

Szkoła Podstawowa w Łomnicy

8

 

Wiktoria Kaźmierczak

Zespół Szkół w Gębicach

9

 

Maja Korkowicz

Szkoła Podstawowa nr 2

10

 

Ibrahim Belaid

Szkoła Podstawowa w Wyrzysku

11

 

Miłosz Matz

Szkoła Podstatwowa w Sarbii

12

 

Agata Łańska

Zespół Szkół nr 3 w Pile

13

 

Martyna Ludynia

Szkoła Podstawowa nr 2 w Pile

14

 

Kornelia Piosik

Szkoła Podstawowa w Białośliwiu

15

 

Hanna Formela

Szkoła Podstawowa w Łomnicy

1

WYRÓŻNIENIE

Maria Musiał

ZS nr 2 w Pile

2

WYRÓŻNIENIE

Laura Maciejewska

Szkoła Podstawowa w Popowie Kościelnym

3

WYRÓŻNIENIE

Malwina Werner

Szkoła Podstawowa w Fanianowie

4

WYRÓŻNIENIE

Tomasz Szweda

ZS nr 3 w Pile

5

WYRÓŻNIENIE

Jakub Kubilus

Szkoła Podstawowa nr 3 w Trzciance (niepełnosprawny)

1

III NAGRODA

Wiktoria Machowina

Szkoła Podstawowa w Krzyżu Wlkp.

2

II NAGRODA

Oskar Ziarnik

Szkoła Podstawowa im. KEN w Łobżenicy

3

I NAGRODA

Marcin Koszny

Szkoła Podstawowa w Budzyniu

GIMNAZJUM

 

 

 

1.

WYRÓŻNIENIE

Kacper Pomostowski

Gimazjum nr 1 w Trzciance

2.

WYRÓŻNIENIE

Miłosz Częstochowski

Gimnazjum w Białośliwiu

3.

WYRÓŻNIENIE

Agata Fogtman

ZS nr 2 w Pile

4.

WYRÓŻNIENIE

Martyna Michalska

Gimnazjum w Czarnkowie

5.

WYRÓŻNIENIE

Martyna Białek

Gimnazjum nr 5 w Pile

6.

III NAGRODA

Cezary Łopata

Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Łobżenicy

7.

II NAGRODA

Malwinna Owsianna

ZS nr 2 w Pile

8.

I NAGRODA

Marcin Sobiechowski

Gimnazjum w Łobżenicy

PONADGIMNAZJALNA

 

 

 

1.

WYRÓŻNIENIE

Layla Karkut

Zespół Szkoł Ekonomicznych w Pile

2.

WYRÓŻNIENIE

Sylwia Skrzypek

ZSP nr 3 w Pile "Budowlanka" Piła

3.

WYRÓŻNIENIE

Magdalena Kawaciuk

ZSP nr 3 w Pile "Budowlanka"

4.

WYRÓŻNIENIE

Monika Płaczek

CKZiU w Wyrzysku

5.

WYRÓŻNIENIE

Dawid Sieradzki

Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Łobżenicy

6.

III NAGRODA

Jakub Biegański

Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Łobżenicy

7.

II NAGRODA

Dawid Zawierucha

CKZiU w Jastrowiu

8.

I NAGRODA

Jakub Herfort

ZSP im. Hipolita Cegielskiego  w Chodzieży

Kalendarz wydarzeń

Październik 2017
Pn Wt Śr Cz Pt So N
            1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
 

Program rabatowy dla członków Izby
Sprawdź korzyści !!!

Program rabatowy to:

  • jedna z najtańszych form promocji marki Partnera
  • budowa lojalności wśród klientów
  • doskonałe narzędzie dotarcia do nowego klienta

więcej

Dlaczego warto przystąpić do izby gospodarczej?

Aby mieć zapewniony dostęp do INFORMACJI
Aby korzystać z bezpłatnego DORADZTWA
Aby ułatwić sobie DZIAŁANIA PROMOCYJNE
Aby mógł nam ktoś POMÓC
gdy tego potrzebujemy

więcej