Firma miesiąca


22.04.2017

IX Konkurs ekologiczny dla uczniów i studentówW imieniu Izby Gospodarczej Północnej Wielkopolski serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w VIII Konkursie Ekologicznym pt. „Po stronie natury - moje odpowiedzialne wakacje” w ramach Wielkopolskich Spotkań z Gospodarką, Edukacją i Nauką 2017 dofinansowanym ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu.                  

Konkurs  adresowany  jest  do  uczniów  szkół  podstawowych,   gimnazjalnych,  ponadgimnazjalnych     oraz  studentów  z   północnej  Wielkopolski.  W konkursie oceniane będą prace plastyczne, wykonane dowolną techniką (rysunek, akwarela, kolaż), fotograficzne oraz prace multimedialne (PowerPoint lub inny).

 

Zgromadzenie Ogólne ONZ ustanowiło, że 2017 rok będzie Międzynarodowym Rokiem Zrównoważonej Turystyki dla Rozwoju. Aby osiągnąć ten długoterminowy cel,  naszym zadaniem jest przyciągnięcie uwagi do wybranych kwestii o międzynarodowym znaczeniu. Wakacje są świetną okazją do poznania innych kultur, przyjrzenia się z bliska zwierzętom w ich naturalnym środowisku i zdobycia szeregu wartościowych doświadczeń, które poszerzą horyzont, nauczą tolerancji i szacunku dla przyrody. Odpowiedzialna ekoturystyka to najlepszy sposób na edukację poprzez zabawę, bez komputera i książek, ale za to z wielkim uśmiechem na twarzy.

Finał konkursu, uroczyste wręczenie nagród odbędzie się podczas Wielkopolskich Spotkań z Gospodarką, Edukacją i Nauką  – Piła Miasto Ogród - 22 kwietnia 2017 r. na pilskiej Wyspie.

Pliki do pobrania

Kalendarz wydarzeń

Styczeń 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
 

Warsztaty - Baza BDO Krok po kroku

Warsztaty - Baza BDO Krok po kroku

więcej

Program rabatowy dla członków Izby
Sprawdź korzyści !!!

Program rabatowy to:

  • jedna z najtańszych form promocji marki Partnera
  • budowa lojalności wśród klientów
  • doskonałe narzędzie dotarcia do nowego klienta

więcej

Dlaczego warto przystąpić do izby gospodarczej?

Aby mieć zapewniony dostęp do INFORMACJI
Aby korzystać z bezpłatnego DORADZTWA
Aby ułatwić sobie DZIAŁANIA PROMOCYJNE
Aby mógł nam ktoś POMÓC
gdy tego potrzebujemy

więcej